Співробітники МВС "ховаються" від атестації у ДСО і добровольчих батальйонах

Поділитися
Співробітники МВС "ховаються" від атестації у ДСО і добровольчих батальйонах Високопоставлені міліціонери намагаються уникнути атестації © city.kharkov.ua
Високопоставлені офіцери ДАІ Київської області масово переводяться на службу в Державну службу охорони.

Співробітники міліції, щоб уникнути атестації, переводяться до Державної служби охорони та "добровольчих" підрозділів МВС, які брали участь в АТО. Про це повідомили на своїх сторінках в Facebook волонтери, члени атестаційних комісій Роман Синіцин і Павло Кашчук.

Кількість осіб, які ухилились від проходження атестації, волонтери не уточнили.

"В обласну і міську ДСО за останні кілька місяців перевелися десятки та сотні співробітників. Переважно ДАІ. Переважно майори-полковники. Ті, які кермували схемами. Навіть колишні керівники та заступники обласного ДАІ", − написав Синіцин у вівторок, 19 січня.

Ще одним способом, з допомогою яких міліціонери намагаються уникнути зустрічі з атестаційною комісією, стало переведення до полків МВС, сформованих на базі добровольчих батальйонів.

"Лайфхак 2: перевестися у київські полки міліції "Миротворець" і "Київ", в які увійшли АТОшні "Київ-1", "Київ-2", "Київщина", "Золоті Ворота", "Миротворець" і ще ряд підрозділів", − уточнив волонтер.

За словами Синіцина, особисті справи співробітників ДСО (поліція охорони) і добровольчих підрозділів комісії Рекрутингового центру Національної поліції не розглядають. Особи, які служать у цих підрозділах будуть проходити так звану "внутрішню" атестацію.

У середу, 20 січня, слова Синіцина підтвердив ще один член атестаційної комісії Павло Кашчук.

Волонтери побоюються, що таким чином корумповані співробітники МВС зможуть продовжити службу в лавах Національної поліції.

Кроме непосредственной аттестации мы изо всех сил пытаемся выявить схемы обхода комиссий. Вот один из вариантов

Опубліковано Пашою К. Кашчуком 19 січня 2016 р.

11 грудні в Києві розпочав роботу Центр рекрутингу Національної поліції України. У його роботі беруть участь як співробітники МВС, так і представники громадянського суспільства. Атестацію повинні пройти всі міліціонери, які бажають продовжити службу в лавах НПУ. Співбесіда мають право проходити працівники, які успішно склали тести на логіку та знання законодавства.

4 грудня голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе повідомила, що всі претенденти на керівні посади в Національній поліції та слідчі в обов'язковому порядку піддадуться перевірці на поліграфі та пройдуть співбесіду.

Деканоїдзе розповіла, що переатестація співробітників Національної поліції Києва та Київської області завершиться до кінця 2015 року, потім пройдуть атестацію співробітники Нацполіції Львова та Хмельницького, процес переатестації по всій Україні завершиться за півроку.

Детальніше про реформу МВС читайте у статті "Реформа МВС. Без мундира" Інни Ведернікової у свіжому випуску "Дзеркала тижня".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі