Росія розмістила в Криму ракетні комплекси "Іскандер"

4 грудня 2014 в 14:57

В Крим зайшов дивізіон новітніх російських ракетних комплексів "Іскандер" з дальністю дії - до 500 кілометрів і можливим ядерним вмістом.

Искандер
У Криму з'явилися сучасні російські ракети "Іскандер"

Росія розмістила в Криму комплекси "Іскандер", повідомив представник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Олександр Розмазнін.

"Зайшов дивізіон "Іскандер" на територію тимчасово окупованої АР Крим. Це оперативно-тактичний комплекс, який свого часу замінив комплекс "Точка". Там була одна ракета, а тут дві. Дальність дії цього комплексу - до 500 кілометрів", - заявив представник Генштабу, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Генерал-майор також висловив побоювання у зв'язку з ядерною загрозою з боку ракетного комплексу.

"Я скажу, що це однозначно дуже погано, тому що будь-ракетний комплекс має можливість нести на своїх ракетах певні ядерні заряди визначеної потужності. Тому саме наявність комплексу "Іскандер" дає підстави вважати, що існує певна загроза", - сказав Розмазнін.

Артилерійські системи певного калібру теж мають можливість застосовувати ядерні заряди малої потужності, але "Іскандер" - це вже той комплекс, який принесе на собі великої потужності ядерний заряд, підкреслив генерал-майор.

Читайте також: Демократичний парламент Росії поверне Україні Крим за 30 секунд - Каспаров

Він також зазначив, що крім ядерного заряду, в комплексі можуть використовуватися і касетні заряди.

"Наявність на території окупованого Криму такого комплексу однозначно для нас є причиною для роздумів, як протидіяти такому комплексу", - сказав представник Генштабу.

Раніше Путін заявив про формування угруповання військ в Криму, у складі яких будуть ударні підрозділи військ РФ на території окупованого Криму.

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...