Під Радою пройшла театралізована акція "Хочу бути аудитором НАБУ!"

20 березня в 18:27

Вуличне дійство організували члени антикорупційного комітету Верховної Ради.

Біля будівлі Верховної Ради відбулася театралізована акція "Хочу бути аудитором НАБУ!" Активісти в масках клоунів і мультперсонажів пропонували себе на посаду аудитора НАБУ, а також протестували проти кандидатури Найджела Брауна, ставленика "БПП" і "Народного фронту". Верховна Рада поки не може призначити аудитора НАБУ від парламенту, оскільки за крісло аудитора ведеться боротьба між фракціями.

Читайте також: Уряд розпочав відбір свого аудитора для НАБУ - Гройсман

Нагадаємо, що 16 березня частина членів антикорупційного комітету Ради від БПП, НФ і "Відродження" провела засідання з порушенням регламенту, на якому рекомендувала парламенту розглянути дві кандидатури до призначення в комісію по проведенню аудиту діяльності НАБУ.

Провладні члени комітету Верховної Ради з питань протидії та запобігання корупції від БПП і "Народного фронту" не з'явилися на засідання комітету, призначені на 17 березня його головою Єгором Соболєвим.

Раніше, на засіданні 23 лютого Верховна Рада не змогла обрати кандидата до складу комісії, відповідальної за аудит ефективності діяльності НАБУ. Кандидатуру американця Роберта Сторча, призначення якого було підтримане антикорупційним комітетом парламенту, підтримали всього 76 депутатів. Після цього провалилося також голосування щодо альтернативної кандидатури Найджела Брауна – за нього вдалося набрати лише 214 голосів. Сам Браун, який був присутній на засіданні Ради, не зміг відповісти на питання, хто його запросив і як він взагалі опинився в Україні. Раніше він працював найманим юристом в приватному секторі.

У свою чергу, директор НАБУ Артем Ситник заявив, що депутати від БПП і "Народного фронту" шукають можливість змінити керівництво Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) за допомогою нової кандидатури аудитора.

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...