Топ Новини

ООН виявила в Україні відсутність гендерної рівності

4 березня 2013 в 19:23

Роль жінок у соціальній і політичній сфері України залишається незначною. Крім того, вони заробляють на 30% менше чоловіків.

ludi_socium_devushka_paren_.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Організація Об'єднаних націй зазначає відставання України від європейських стандартів гендерної рівності. Про це сказала директор Фонду народонаселення ООН в Україні Нузхат Ехсан під час круглого столу на тему "Рівність чоловіків і жінок для соціального розвитку".

"Гендерна рівність для України ще далеко не реальність... Україна значно відстає від європейських стандартів гендерної рівності", - сказала вона.

Ехсан зазначила, що жінки в Україні складають 54% населення, але в новому скликанні парламенту лише 10% жінок і їх роль у соціальній і політичній сфері залишається маргінальною.

Згідно з результатами досліджень під егідою ООН, в українському суспільстві продовжують існувати гендерні стереотипи, що призводить до сегрегації, зокрема, професійної.

Ехсан також зазначила, що жінки в Україні заробляють лише 70% від заробітку чоловіків, займаючи подібні посади, незважаючи на високий рівень кваліфікації і освіти деколи навіть кращої якості, ніж у чоловіків.

Читайте також:

Жінки в ЄС заробляють на 16,2% менше чоловіків

Українці допоможуть ООН визначити пріоритети розвитку світу

"Батьківщині" не вистачає жінок у Раді

ООН поставила перед Україною сім цілей

 

За матеріалами: Українські новини
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Українець 6 марта, 18:53 60 років минуло як зарили труп цього кровожера, що знищив мільйони українців, комуністи за Хрущова у своїй гризні за владу засудили злочини цього м'ясника, але не засудили злочини сталінізму, як близнюка нацизму, оскільки самі були частиною злочинної системи, за Брежнєва почалася нав'язлива реабілітація Сталіна через кіно, у Росії вона зараз здійснюється відкрито, відсутність масового суспільного осуду сталіністів, які зараз перебувають при владі в Росії та й в Україні, лише стимулює появу тінейджерів-засранців, які погано усвідомлюють, що таке сталінізм, але хизуються його підтримкою, хоч би тому що вихваляння ката українців тішить їхню побутову українофобію Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...