ООН виявила в Україні відсутність гендерної рівності

4 березня 2013 в 19:23

Роль жінок у соціальній і політичній сфері України залишається незначною. Крім того, вони заробляють на 30% менше чоловіків.

ludi_socium_devushka_paren_.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Організація Об'єднаних націй зазначає відставання України від європейських стандартів гендерної рівності. Про це сказала директор Фонду народонаселення ООН в Україні Нузхат Ехсан під час круглого столу на тему "Рівність чоловіків і жінок для соціального розвитку".

"Гендерна рівність для України ще далеко не реальність... Україна значно відстає від європейських стандартів гендерної рівності", - сказала вона.

Ехсан зазначила, що жінки в Україні складають 54% населення, але в новому скликанні парламенту лише 10% жінок і їх роль у соціальній і політичній сфері залишається маргінальною.

Згідно з результатами досліджень під егідою ООН, в українському суспільстві продовжують існувати гендерні стереотипи, що призводить до сегрегації, зокрема, професійної.

Ехсан також зазначила, що жінки в Україні заробляють лише 70% від заробітку чоловіків, займаючи подібні посади, незважаючи на високий рівень кваліфікації і освіти деколи навіть кращої якості, ніж у чоловіків.

Читайте також:

Жінки в ЄС заробляють на 16,2% менше чоловіків

Українці допоможуть ООН визначити пріоритети розвитку світу

"Батьківщині" не вистачає жінок у Раді

ООН поставила перед Україною сім цілей

 

За матеріалами: Українські новини
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Українець 6 марта, 18:53 60 років минуло як зарили труп цього кровожера, що знищив мільйони українців, комуністи за Хрущова у своїй гризні за владу засудили злочини цього м'ясника, але не засудили злочини сталінізму, як близнюка нацизму, оскільки самі були частиною злочинної системи, за Брежнєва почалася нав'язлива реабілітація Сталіна через кіно, у Росії вона зараз здійснюється відкрито, відсутність масового суспільного осуду сталіністів, які зараз перебувають при владі в Росії та й в Україні, лише стимулює появу тінейджерів-засранців, які погано усвідомлюють, що таке сталінізм, але хизуються його підтримкою, хоч би тому що вихваляння ката українців тішить їхню побутову українофобію Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
Київ 20 °C
Курс валют
USD 25.10
EUR 28.03
Останні новини