ООН назвала Україну небезпечною країною для біженців

6 лютого 2013 в 14:16

Україні необхідно ще доопрацювати законодавство і поліпшити забезпечення захисту та соціалізації біженців.

Граница Украины
Торік притулку в Україні попросили майже 2 тисячі людей

Управління верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні, Білорусі і Молдові вважає, що Україна не є безпечною країною для біженців.

"На цьому етапі Україна не може вважатися безпечною країною для всіх біженців. Ми не можемо сказати, що система повною мірою працює і всіх захищає", - розповів регіональний представник УВКБ ООН Олдріх Андрісек журналістам в середу, 6 лютого в Києві.

За його думку, Україні необхідно ще доопрацювати законодавство і поліпшити забезпечення захисту та соціалізації біженців.

Андрісек також зазначив, що "є певні національності, яким складніше отримати, або які, за статистикою, менше отримують статус біженця".

При цьому представник УВКБ ООН висловив надію, що в 2013 році в Україні будуть позитивні зміни в даній сфері.

Як йдеться у звіті Управління верховного комісара ООН у справах біженців в Україні, Білорусі і Молдові, 1860 осіб, у тому числі діти, звернулися із заявою про надання статусу біженця в Україні у 2012 році.

Майже третину з них складають громадяни Афганістану.

До того ж, у більш ніж 400 випадках в оформленні документів для розгляду по суті було відмовлено, а 63 людини отримали статус біженців і 89 визнані особами, яким потрібен додатковий захист.

Окрім того, 641 особа отримала відмову у наданні статусу біженця.

Читайте також:

Біженці з Африки займуться сільським господарством в Одеській області

Управління ООН у справах біженців оцінило введення біопаспортів: закон не повністю відповідає міжнародним стандартам

Кількість сирійських біженців перевищила 700 тисяч

В 2011 році потік нелегальних мігрантів в Європу збільшився удвічі

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Busurman 21 июня, 22:45 Гадаю, щоб дати адекватну оцінку цій статті слід відповісти собі на наступні питання: 1) Чому біженці втікають саме в Україну? (і яким чином вони взагалі перетинають кордон без візи якщо вони тікають? Їх тут хтось чекає?) Від чого вони взагалі тікають? А може це злочинці? 2) Чому Україна повинна надавати їм житло і годувати? (тут своїх голодних повно; я, до речі, теж без житла і чомусь мною в цьому плані ніхто не опікується) 3) Дивна постановка питання "Україна небезпечна для осіб, що шукають притулку", що це значить? а чому вона повинна бути безпечна? щоб всі біженці сюди бігли, а ми їх годували? 4) Чому ми НЕ цивілізована нація якщо ми НЕ влаштовуємо побут біженців? 5) Чому ЄС що фінансує притулки у нас НЕ робить такі притулки у себе? то може вони НЕ цивілізовані? Я проти того щоби Україна приєдналась до спільного проекту з поліпшення процедур надання притулку й захисту біженців, що буде фінансуватися ЄС, і реалізовуватися УВКБ ООН! А ви ЗА/ПРОТИ? Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...