Топ Новини

Міноборони анонсувало останній призов в українську армію

7 лютого 2013 в 17:03

Передбачається восени 2013 року здійснити останній призов на термінову військову службу і здійснити перехід української армії на комплектування за контрактом.

Призывники
Осінній призов в українську армію стане останнім

Міноборони має намір востаннє провести призов на строкову службу в армію восени 2013 року.

Про це заявив начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України Володимир Замана під час робочої поїздки до Львівської області, повідомили у прес-службі відомства.

"Передбачається восени 2013 року здійснити крайній призов на термінову військову службу і здійснити перехід української армії на комплектування за контрактом. Тому, за нашими прогнозами, вже восени 2014 року звільняться в запас останні солдати-строковики", - сказав Замана.

За його словами, цей рішучий крок продиктований реаліями сьогоднішнього дня, оскільки термін строкової служби не дозволяє на якісному рівні підготувати військовослужбовця до виконання покладених на нього завдань.

"Розглядалося кілька варіантів: повернення дворічного терміну строкової військової служби, що, до речі, сьогодні серйозно розглядається нашими російськими колегами, або переходити на контрактну службу, що, власне, і було обрано", - зазначив Замана, додавши, що збільшення часу служби строковиків до двох років є безперспективним.

Він також пояснив, що практично є два роки для того, щоб завершити перехід на професійну армію. За цей час потрібно не тільки укомплектувати військові частини військовослужбовцями військової служби за контрактом, але і підготувати відповідну матеріальну базу, вирішити соціальні питання і взагалі змінити весь устрій військової служби.

Раніше перший заступник начальника Генерального штабу віце-адмірал Ігор Кабаненко заявив, що останній призов на термінову службу запланований на кінець 2013 року, після чого Україна перейде на контрактну армію.

Нагадаємо, що в пункті 6 передвиборчої програми Віктора Януковича у 2010 році було записано: "Гарантую перехід на контрактну армію з 2011 року".

Читайте також:

Міноборони визначиться з планами переведення армії на контракт вже в січні

У Генштабі запланували через рік скасувати призов на військову службу

Янукович пообіцяв виконати свою передвиборчу обіцянку

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Lyok 7 февраля, 22:52 З таким бюджетом ЗСУ в нас не буде ні контрактної армії ні строкової Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Igor 7 февраля, 18:07 Хочу зазначити, що такої форми одягу, яка зображена на фото у військовослужбовців Збройних Силах України немає. Зображення форми одягу військовослужбовця на фото, відповідає армії Росії. Друзі, надалі будьте уважними і поважайте військових України. Вони існують !!! Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...