Топ Новини

Міненерговугілля України доручив перевести ГТС на посилений режим охорони

11 лютого 2014 в 19:43

Відповідне доручення закріплене наказом міністерства №131от 11 лютого 2014 року, текст якого оприлюднений на сайті Міненерговугілля.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України доручило з вівторка перевести на посилений режим охорони систему магістральних газопроводів країни для забезпечення внутрішніх споживачів природним газом, здійснення його надійного транзиту.

Відповідне доручення закріплене наказом міністерства №131от 11 лютого 2014 року, текст якого оприлюднений на сайті Міненерговугілля.

Згідно з документом, НАК "Нафтогаз України" доручено вжити всі необхідні заходи для виконання наказу на підконтрольних їй підприємствах і товариствах, невідкладно реагувати у разі виникнення позаштатних ситуацій.

Держхолдинг також зобов'язаний цілодобово взаємодіяти з відповідними територіальними підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міністерства внутрішніх справ (МВС), координаційними групами Антитерористичного центру при регіональних органах Службы безпеки України (СБУ) в областях.

- СБУ приготувалася до терактів в Україні: антитерористичний центр у повній готовності

Раніше на сайті СБУ з'явилася заява Антитерористичного центру при спецслужбі про те, що центр змушений привести в готовність суб'єкти боротьби з тероризмом на території держави у зв'язку із зростанням кількості повідомлень про прояви терористичного характеру - мінування об'єктів з масовим перебуванням людей.

У спецслужбі також заявили про загрози вибухів, в тому числі на об'єктах підвищеної небезпеки: атомних і гідроелектростанціях, міжнародних аеропортах "Бориспіль", "Київ", "Львів", "Харків", "Дніпропетровськ", "Донецьк", "Сімферополь", залізничних і автовокзалах, магістральних трубопроводах.

Відповідні заходи будуть здійснювати підрозділи СБУ, МВС, ДСНС, Моз, Мінінфраструктури, "інші суб'єкти боротьби з тероризмом та органів виконавчої влади, спрямовані виключно на забезпечення безпеки населення та недопущення злочинної діяльності з терористичною метою".

Читайте також:

СБУ відкрила справу про спробу захоплення влади в країні

Кабмін в режимі суворої секретності готує документи про введення НС

СБУ побоюється що "екстремісти" можуть почати підривати ГЕС та об'єкти атомної енергетики

СБУ затримала в Дніпропетровську членів опозиційної партії за підозрою в підготовці до теракту

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...