Королевську двічі виганяли з вишу в Алчевську

17 січня 2013 в 11:07

У своїй автобіографії Королевська забула згадати про факт навчання у виші в Алчевську. Депутат Москаль сумнівається, що Королевська отримала вищу освіту в Луганському університеті.

korolevskaya.jpg
З вишу виганяли двічі
kmu.gov.ua

Депутат від "Батьківщини" Геннадій Москаль стверджує, що міністр соціальної політики Наталія Королевська приховала факт вступу у Вищу школу бізнесу в Алчевську Луганської області, звідки її двічі виганяли.

"За моїми даними, вона у1992 році (про що мовчить в офіційній біографії) вступила у Вищу школу бізнесу в Алчевську (вул. Чапаєва, 57). Після 1 курсу її відраховують звідти як людину, яка так і не що приступила до навчання - грубо кажучи, не склала жодного іспиту першого семестру. Згодом, в 1995 році вона знову вступила туди ж - але її знову відраховують за несплату навчання", - написав Москаль у своєму Facebook.

Також Москаль пообіцяв незабаром опублікувати документи, що підтверджують це.

Він також засумнівався в факті навчання Королевської у Східноукраїнському університеті імені Даля, хоча прес-служба вишу підтвердила його.

"Виникає питання: якщо Королевська, за даними якогось піарника Східноукраїнського університету, з 1993 року навчалася в цьому університеті в Луганську, для чого вона так наполегливо намагалася вступити у непривабливу "вищу" школу бізнесу в Алчевську (зараз ця установа банкрут і знаходиться у процесі санації). Так може вона все-таки не навчалася у Східноукраїнському університеті?" - сумнівається депутат.

Як повідомлялося, раніше Москаль повідомив про звернення Королевської в міліцію 25 грудня - на наступний день після призначення міністром - з заявою про втрату диплома про закінчення Східноукраїнського університету. Згідно з заявою, вона загубила диплом 9 грудня на вулиці Луганська.

Однак виш у свою чергу підтвердив видачу міністру диплома у 1997 році і заявив, що вона вже звернулася з проханням виготовити дублікат.

Читайте також:

Луганський університет підтвердив диплом Королевської

Королевська після призначення міністром втратила свій диплом, - Москаль

 

За матеріалами: Українські новини
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...