Хмельницька облрада вирішила запровадити податок на збирання грибів, ягід і горіхів

12 червня 2013 в 12:28

У хмельницькій обласній раді згідно з поданням голови Хмельницької облдержадміністрації встановили ставки збору за спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення - тобто, за збирання в лісах грибів, ягід, горіхів тощо.

Сбор грибов
Хмельницька облрада вирішила обкласти податком збирання грибів

Хмельницька облрада вирішила ввести оподаткування для громадян на збирання грибів, ягід і горіхів. Про таке рішення повідомив депутат від "Батьківщини" Микола Томенко.

Згідно з поданням голови Хмельницької ОДА, податок було введено "з метою раціонального використання лісових ресурсів і збільшення надходжень до місцевих бюджетів".

Томенко з цього приводу звернувся до Генпрокуратури з проханням оскаржити дане рішення як незаконне, оскільки фактично мова йде про те, що керівництво Хмельницької області вирішило ввести додаткові місцеві збори і податки для громадян.

Але, як відомо, вичерпний перелік місцевих і загальнодержавних податків і зборів визначається Податковим кодексом та затверджується Верховною Радою.

Депутат вимагає перевірити дотримання законності даного рішення Хмельницької облради, яке обмежує права людей і суперечить нормам Конституції, де йдеться, що земля та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, є об'єктами права власності українського народу.

Читайте також:

Міндоходів визначився з розміром збору з валютних операцій для бізнесу

У Німеччині одностатеві партнерства прирівняли до звичайних шлюбів у питаннях оподаткування

Регіонали виступили проти аграрної ініціативи Міндоходів

З 15 квітня українці почнуть отримувати квитанції на сплату податку на нерухомість

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...