Топ Новини

ГПУ завершує опис рухомого майна Януковича у Межигір'ї

9 листопада 2016 в 12:39

Тисячі предметів побуту колишнього глави держави мають бути заарештовані судом.

Межигорье_1
ГПУ зіткнулася з певними проблемами під час опису звірів з зоопарку Януковича, оскільки за два роки без Януковича популяція тварин суттєво збільшилася
Слідчі ГПУ завершують опис рухомого майна екс-президента Віктора Януковича у Межигір'ї. Йдеться про тисячі предметів побуту колишнього глави держави, які, в подальшому, мають бути заарештовані судом.

Про це розповів керівник головного слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк, відповідаючи на питання DT.UA. За його словами, вартість майна, на даний момент, неможливо назвати " навіть приблизно", тому що воно буде оцінювалися після завершення опису.

Він нагадав, що усі об'єкти нерухомого майна на території Межигір'я були заарештовані ще у 2014 році. Окрім того, за рішенням суду фірму "Танталіт", яка була розпорядником об'єктів, позбавлено права користування ними, "оскільки все це належить підозрюваному Януковичу, який перебуває в розшуку". Саме тому, за словами Горбатюка, залишається невирішеним питання, на баланс якої установи передати арештоване майно.

Дивіться фото: За два роки ГПУ так і не описала майно "Межигір'я" - Радіо Свобода

Як стало відомо DT.UA, у процесі документування описано автомобільний парк Януковича, місцезнаходження двох автомобілів з якого, на даний момент, не встановлено. Йдеться, також, про тисячі одиниць предметів розкошу та побуту, з яких 400 одиниць складають, зокрема, пляшки алкоголю.

DT.UA також, з'ясувало, що слідчі ГПУ зіткнулися з певними проблемами під час опису звірів з зоопарку Януковича, оскільки за два роки без Януковича популяція тварин в його зоопарку суттєво збільшилася.

Як відомо, після втечі Януковича до Росії, внаслідок Революції гідності, його резиденція в Межигір'ї була перетворена на музей корупції, де проводилися екскурсії для громадян.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...