Генпрокурор розповів про схеми розкрадання прибережних кримських земель

7 травня 2013 в 20:29

Пшонка очікує від прокурорів Криму реальних результатів щодо незаконно забудованих ділянок на березі моря.

crimea.jpg
Прокурорам все відомо про схеми розкрадання прибережних кримських земель
Андрій Товстиженко

Незаконне отримання ділянок на березі моря найчастіше відбувається на підставі висновків контролюючих органів і судових рішень. Про це генеральний прокурор України Віктор Пшонка повідомив під час наради з колективом прокуратури АР Крим, повідомляє прес-служба прокуратури Криму.

При цьому Пшонка зазначив, що проблема несанкціонованої забудови морського узбережжя не є новою для прокурорів у Криму.

"Ви постійно проводите перевірки, і вам відомі схеми, за якими найчастіше відбувається незаконне відчуження земель уздовж морів та їхнє використання не за призначенням. Тому у вас немає часу на роздуми, і я очікую реальних результатів і приведення у первісний стан спотворених незаконною забудовою територій", - сказав Пшонка.

Генеральний прокурор нагадав, що серед найбільш поширених причин, що призводять до незаконної забудови морських берегів, є відсутність меж водоохоронних смуг.

"Що стосується незаконних схем отримання ділянок біля моря, найчастіше їх купують на підставі незаконних висновків контролюючих органів і судових рішень, угод про обслуговування, що стосується гідротехнічних споруд, і про спільну діяльність", - розповів він.

Пшонка також повідомив, що поширеними є також факти нецільового використання земель, коли зареєстровані на папері елінги, гаражі, житлові будинки насправді виявляються багатоповерховими готелями. Також сумнівними є схеми отримання ділянок уздовж морів для сільськогосподарських потреб та кооперативного будівництва.

При цьому Пшонка нагадав, що наглядовим відомством автономії в останні роки було оскаржено понад 100 незаконних актів щодо прибережних земель загальною площею 260 га.

Читайет також:

В опозиції не виключають нового переділу повернутих "друзями Януковича" мисливських угідь

Кримські татари будуть домагатися відставки прем'єра автономії Могильова

На травневі свята Янукович буде працювати у Форосі над документами

Суд Москви зобов'язав повернути Україні кримський санаторій "Першотравневий"

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...