Топ Новини

Французькі компанії евакуювали персонал із Чорнобиля

13 лютого 2013 в 15:28

12 лютого на Чорнобильській АЕС сталося часткове руйнування стінових панелей і частини покрівлі машинного залу над  приміщеннями, які не обслуговуються. З обережності французькі компанії евакуювали свій персонал.

Французькі будівельні компанії Vinci і Bouygues евакуювали свій персонал з Чорнобиля після того, як стало відомо про інцидент у машинному залі ЧАЕС, пояснивши це заходами безпеки.

Нагадаємо, 12 лютого на Чорнобильській АЕС сталося часткове руйнування стінових панелей і частини покрівлі машинного залу над приміщеннями, які не обслуговуються. Площа руйнування - близько 600 кв. метрів.

"12.02.13 о 14.03 сталося часткове руйнування стінових панелей і частини легкої покрівлі машинного залу блоку №4 над приміщеннями, які не обслуговуються з позначки +28,00 м в осях 50-52 від ряду А до ряду Б. Площа руйнування склала близько 600 кв. м", - йдеться в повідомленні ЧАЕС.

- На Чорнобильській АЕС впали бетонні плити у машинному залі

У повідомленні уточнюється, що дана конструкція не є відповідальною будівельною конструкцією об'єкта "Укриття".

Порушень меж та умов безпечної експлуатації згідно з технологічним регламентом об'єкта "Укриття" немає. Зміни радіаційної ситуації на проммайданчику ЧАЕС, в зоні відчуження не зафіксовані. Ніхто не постраждав, підкреслюють у ЧАЕС.

13 грудня наказом генерального директора ДСП "Чорнобильська АЕС" Ігоря Грамоткіна, з метою розслідування причин часткового руйнування будівельних конструкцій машинного залу другої черги блоку Р ЧАЕС, створена комісія, яку очолив технічний директор (головний інженер) Андрій Білик.

Перед комісією поставлено завдання у 14-денний термін проаналізувати ситуацію, яка призвела до руйнування будівельних конструкцій, а також надати пропозиції щодо усунення наслідків.

Крім того, на Чорнобильську АЕС з робочою поїздкою прибули члени комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС на чолі з головою комітету Іриною Сех. Крім членів Комітету, в поїздці беруть участь представники Мінрегіонбуду, Мінприроди, НАЕК "Енергоатом", Атомпрофспілки, ЄБРР та інших організацій.

Співробітники консорціуму Bouygues і Vinci Novarka займаються спорудженням купола гігантського саркофага над Чорнобильською АЕС.

Читайте також:

На Чорнобильській АЕС впали бетонні плити в машинному залі

Негода знеструмила Чорнобиль, 500 співробітників АЕС евакуювали

Чорнобильській АЕС обмежать електропостачання через мільйонні борги, екологи стурбовані

Чорнобильський проект, на який Європа дає 4,2 млн євро, під загрозою зриву

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...