Топ Новини

Дві третини українців упевнені, що ГМО вже є в більшості продуктів

23 січня 2013 в 18:56

Більшість українців упевнені, що ГМО становлять небезпеку для здоров'я людей. Для жінок тема ГМО більш актуальна, ніж для чоловіків.

eda_produkti_rynok_48-650x430.jpg
Для жінок тема ГМО більш актуальна, ніж для чоловіків
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Дві третини українців (68%) згодні з тим, що в Україні більшість продуктів харчування виготовляються із застосуванням генно-модифікованих організмів (ГМО). Протилежної точки зору дотримується 16% респондентів. Про це свідчать дані соціологічного опитування компанії Research & Branding Group.

Більша частина українців (45%) вважають, що ГМО містяться в рівній мірі і в українських, і в імпортних продуктах харчування, 28% опитаних вважають, що ГМО в більшій мірі присутні в імпортних продуктах харчування, а 19% - що ГМО більше міститься в українських продуктах.

Переважна більшість українців (80%) впевнені, що ГМО становлять небезпеку для здоров'я людей, і лише кожен десятий (10%) дотримується протилежної точки зору.

Більшість українців (71%) вважають в цілому актуальною для себе тему генно-модифікованих організмів, тоді як чверть жителів країни (25%) вважає цю тему для себе особисто в цілому не актуальною.

Для жінок тема ГМО більш актуальна, ніж для чоловіків (відповідно 74% і 66%).

Більша частина українців (45%) лише іноді звертають увагу на маркування про вміст ГМО в продукті, який купує, тоді як 27% не звертають уваги на дану інформацію ніколи, завжди звертають увагу на інформацію про вміст у продукті ГМО 25% опитаних.

Компанія Research & Branding Group провела дослідження в період з 1 по 12 грудня. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2176 людей. Очікувана середня похибка вибірки складає +-2,2%.

Читайте також:

Все генно-модифіковані рослини в Україні вирощуються незаконно

Французькі вчені оголосили ненауковим сенсаційне дослідження про шкоду ГМО

В Україні скасували маркування "без ГМО"

В Україні не зареєстровано жодної лінії ГМО

 

За матеріалами: DT.UA
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...