Топ Новини

Добовий підйом води у Дніпрі біля Києва сповільнився удвічі

10 квітня 2013 в 10:37

Після зростання рівня води на 31 см напередодні підйом води сповільнився до 18 см.

Киев Днепр
Дніпро в Києві

Рівень води у Києві на ранок 10 квітня склав 529 см над нулем поста, що істотно нижче середнього рівня максимальних значень весняного водопілля за багаторічний період, що становить 715 см.

Як повідомляє Укргідрометцентр, за минулу добу Дніпро в районі столиці піднявся на 18 см, тоді як за попередню добу - на 31 см, а ще на добу раніше - на 13 см.

У той же час рівень Київського водосховища у районі Київської ГЕС після зниження напередодні на 6 см за останню добу впав ще на 5 см - до 101,84 м за Балтійською системою (БС) при нормальному рівні 103 м БС.

- За добу вода у Дніпрі біля Києва піднялася на 31 см

Одночасно зафіксований підйом рівня води на 3 см на Канівському водосховищі в районі Канівської ГЕС, де тепер він становить 90,68 м БС при нормальному 91,5 БС.

За даними Гідрометцентру за минулу добу сповільнився приплив води в Десні в районі Чернігова - 16 см: напередодні він склав 29 см, ще на день раніше - 28 см. Однак піднялася до 427 см в цьому районі річка ще дуже далека від рівня виходу на заплаву, який становить 680 см.

Як повідомлялося, Укргідрометцентр повідомив про перегляд прогнозу максимального рівня весняного водопілля в Києві, підвищивши його до 730-740 см вище нуля поста, але ці показники не несуть будь-якої серйозної загрози для столиці.

При оцінці у 680 см над нулем поста в Києві починається підтоплення Корчуватого (історична місцевість на території Голосіївського району Києва). Це вважається своєрідною точкою відліку під час весняного водопілля.

У той же час відомство прогнозує вихід на критичні рівні у басейнах Південного Бугу (особливо у верхів'ях), Прип'яті та малих річок Київської області.

Читайте також:

Укргідрометцентр підвищив прогноз рівня водопілля в Києві

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...