Більшість українців задоволені, що народилися в Україні

Поділитися
В Україні зросла кількість патріотів © Андрій Товстиженко, DT.UA
В Україні ще залишається 13% громадян, які хотіли б жити в Росії. Але за останні півтора року їх число скоротилося більш ніж у два рази. В основному це люди з низьким матеріальним статусом.

Майже 60% громадян країни хотіли б народитися в Україні, свідчать дані опитування, яке було проведено Соціологічної групою "Рейтинг" в серпні.

У порівнянні з квітнем минулого року, кількість бажаючих народитися в Україні збільшилася на 12%. Одночасно менш привабливими стали Росія (з 9 до 4%), Німеччина (з 5 до 3%), США (з 4 до 2%).

Крім того, 13% опитаних хотіли б особисто жити в Росії (не хотіли би 78%), 20% опитаних хотіли б жити в Білорусі (не хотіли б 70%), 46% опитаних хотіли б жити в Європі (не хотіли б 43%).

Якщо порівнювати з аналогічним дослідженням за березень минулого року, то кількість бажаючих проживати в Росії зменшилася з 30 до 13%, в Білорусі - не змінилося (20%). Одночасно стало більше тих, хто хотів би жити в Європі з 43 до 46%.

Жити в Росії чи Білорусі швидше хотіли б жителі Донбасу, Східного і Південного регіонів, а також люди з низьким матеріальним статусом. Європу обрали жителі Західного, Північного та Центрального регіонів. Також чим молодші респонденти, чим вищий їх рівень освіти та матеріальний статус, тим більше серед них тих, хто хоче жити в країнах Європи.

Соцопитування проводилося Соціологічною групою "Рейтинг" 9-19 серпня 2014 року серед 2000 респондентів в Україні методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,8%. !zn

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі