Топ Новини

Більшість українців побоюється окупації Росією нових регіонів

22 жовтня 2014 в 16:21

Українці вважають, що не можна задовольнятися миром в обмін на передачу Криму і Донбасу до складу Росії.

российские военные в Крыму
Більшість українців побоюється окупації Росією нових регіонів

Більше половини громадян України вважає, що Росія може вдатися до розширення окупації на території України і почати захоплювати інші регіони за межами Автономної Республіки Крим, Луганської та Донецької областей.

Про це свідчать дані загальнонаціонального дослідження громадської думки населення України, проведеного Інститутом Горшеніна з 12 по 21 жовтня 2014 року.

Зокрема, респондентам було поставлено питання про їх бачення, наскільки є ймовірним розширення зони конфлікту і окупації на інші області України, повідомляє УНІАН.

Так, 35,3% опитаних відповіли, що такий сценарій швидше ймовірний, а 18,9% - що дуже ймовірний.

Таким чином, більше половини респондентів, а саме 54,2%, вважає такий сценарій розвитку подій можливим.

Разом з тим, 24,7% вважають, що такий сценарій, скоріше, не є вірогідним, а 7,1% - абсолютно неймовірним. При цьому, 14,1% не змогли відповісти на це питання.

Крім того, більшість респондентів вважають, що не можна задовольнятися миром в обмін на передачу Криму і Донбасу до складу Росії. У цьому випадку 54,4% респондентів вважають, що потрібно в майбутньому продовжувати боротися за повернення цих територій.

24,6% вважають, що не потрібно боротися за повернення Криму і окупованих частин Донбасу, а 21,1% не змогли відповісти.

Опитування проводилося у всіх областях, крім АР Крим, Донецької та Луганської областей. Загалом опитано 2 тисячі респондентів, які представляють доросле населення України віком від 18 років. Похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Як повідомлялося, Росія активізувала перекидання підкріплень донбаським терористам. За даними "Інформаційного спротиву", увечері 21 жовтня в н.п.Амвросієвка з території Росії прибула колона військової техніки до 500 осіб у військовій формі російського зразка без розпізнавальних знаків. У складі колони - автотранспорт, а також близько 50 танків і БТР.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...