Топ Новини

Більше третини українців хотіли б народитися в іншій країні

3 квітня 2013 в 11:56

Що молодші респонденти, то менше серед них тих, хто хотів би народитися в Україні: лише 40% молоді обрали б Україну, тоді як серед літніх людей таких в 1,5 рази більше.

deti_ludi_vishivanka_ukr_ukraina_Den_nezavisimosti (158)_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA
Якби українці мали можливість обрати країну народження, то 36% обрали б інші країни. Про це свідчать дані соціологічного опитування групи "Рейтинг".

Згідно з результатами дослідження, майже половина опитаних (48%), якби мали можливість обрати країну, де народитися, обрали б Україну. 9% опитаних обрали б Росію, 5% - Німеччину, 4% - США, по 2% у Великобританії, Італії, Швейцарії, Франції, по 1% у Польщі, Канади, Швеції, Білорусі. 2% - обрали б СРСР, близько 4% - інші країни.

16% опитаних не змогли відповісти на питання, пише Ліга.net.

Всього 15% опитаних, якби мали можливість обрати країну, де народитися, обрали б країни Євросоюзу, ще 4% - США. Росію, Білорусь, Казахстан - близько 10%, ще 2% - СРСР.

Найчастіше народження в Україні обирали жителі центру країни. Росію найчастіше обирали на Донбасі (18%), півдні (13%) і сході (13%) країни. Німеччину, США, Італію, Великобританію - на заході і півночі країни.

Що молодші респонденти, то менше серед них тих, хто хотів би народитися в Україні: лише 40% молоді обрали б Україну, тоді як серед літніх людей таких в 1,5 рази більше. Кожен десятий молодий українець хотів би народитися у США, трохи менше - у Німеччині і Великобританії. Жінки більш прив'язані до України, ніж чоловіки. Останні частіше обирали Росію, Німеччину та США.

Цікаво, що кожен десятий виборець КПУ хотів би народитися у СРСР. Кожен шостий виборець Партії регіонів і КПУ хотів би народитися в Росії. Зате кожен шостий виборець "УДАРу" обрав Німеччину. Найвірнішими країні виявилися виборці "Батьківщини" і "Свободи" - майже 60% з них, якби мали можливість обрати країну, де народитися, обрали б Україну.

Опитування проводилося з 22 по 28 лютого 2013. Аудиторія дослідження: населення України у віці від 18 років і старше. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю згідно з опитуванням (face to face). Похибка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень, близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень, близьких до 30% - не більше 2%, для показників близьких до 10% - не більше 1,3%, для значень, близьких до 5% - не більше 1%.

Читайте також:

Діяльність Януковича не підтримують понад 50% українців

Третина українців назвали ситуацію у країні нестерпною

Менше третини українців готові виходити на акції протесту

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...