Топ Новини

Засновник BitTorrent обіцяє «вбити телебачення» новим форматом інтернет-мовлення

15 лютого 2012 в 13:43
Фундатор BitTorrent замінить телебачення інтернет-мовленням.
internet_transmission.jpg
smartservices.ru

Засновник мережевого протоколу BitTorrent для обміну файлами по Мережі оголосив про початок тестування нового способу доставки відеоконтенту.

Формат BitTorrent Live є адаптацією протоколу peer-to-peer для передання «живого» потокового відео. Він у першу чергу підійде для невеликих компаній або приватних осіб: вони зможуть проводити відеоконференції, транслювати спортивні заходи або телепередачі.

Нагадаємо, пірингові мережі, що використовують технології peer-to-peer, дозволяють обмінюватися даними безпосередньо, обходячись без виділених вузлів, проміжної інфраструктури зв'язку або додаткових серверів.

Щоправда, для організації прямого ефіру він поки все одно не підходить - відео передавалося б з великою затримкою. Проте Коен каже, що за три роки зумів домогтися «прийнятної» затримки, що становить п'ять секунд.

Принцип дії BitTorrent Live схожий з переданням файлів за допомогою торрент-трекерів: відео транслюється не з центрального джерела, а від одного користувача до іншого, а програми-клієнти обмінюються один з одним даними частинами.

Новий протокол дозволить знизити навантаження на розповсюджувача файлу до 99%, заявив Коен журналістам. При цьому навіть при багатомільйонній аудиторії затримка відео складе всього п'ять секунд.

За словами розробника, передання відео за новим протоколом обійдеться дешевше, ніж супутникова трансляція або використання розподіленої системи доставки контенту CDN. Окрім того, peer-to-peer, як відомо, не вимагає дорогої інфраструктури.

BitTorrent Live поки функціонує у тестовому режимі. Переглянути відео за новим протоколом можна через сайт live.bittorrent.com, попередньо завантаживши спеціальний клієнт btlive.

Читайте також:

Число мобільних пристроїв з інтернетом незабаром перевищить населення Землі

На користувачів EX.ua можуть завести кримінальні справи

Вчені знайшли зміни у мозку інтернет-залежних людей

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...