Топ Новини

«Вконтакте» розкрила IP-адреси порушників авторських прав

4 липня 2011 в 06:02
Російська соціальна мережа "Вконтакте" під час судового розгляду з Gala Records/EMI добровільно запропонувала притягнути до відповідальності своїх користувачів за розміщення піратського контенту і передала звукозаписній компанії дані про IP-адреси користувачів.

Gala Records/EMI вимагала надати ще й паспортні дані користувачів. Gala Records/EMI подала два позови до арбітражного суду Санкт-Петербурга стосовно «Вконтакте» за розміщення композицій групи Infinity і співачки Максим, які було об'єднано в одну справу. Сума претензій - 1,15 млн рублів.

За словами заступника гендиректора Gala Records/EMI Ольги Кім, звукозаписну компанію не влаштовує передача IP-адрес, оскільки вона не має можливості за ними встановити особистості користувачів. «Окрім того, Гала Recrods не збирається судитися з фізичними особами, які на відміну від «В контакте» не заробляють на контенті», - зазначила вона, пише
Коммерсант.
 

Нагадаємо, минулого року "Яндекс", Google, Mail.ru, «Вконтакте» і об'єднана компанія «Афіші» і Rambler опублікували відкритий лист, в якому фактично запропонували перекласти відповідальність за розміщення піратського контенту на своїх користувачів. У відповідь відеопорталі TVZavr.ru, Zoomby.ru і Tvigle.ru заявили, що учасники ринку повинні не тільки видаляти на вимогу правовласників нелегальний контент, але і нести за нього відповідальність.

За матеріалами: Коммерсантъ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...