Топ Новини

Випуск нового iPhone під загрозою зриву через мільйони бракованих гаджетів

23 квітня 2013 в 11:04

Apple довелося повернути на завод зі складання близько 8 млн бракованих iPhone.

Корпорація Apple повернула своєму партнерові зі складання девайсів, китайській Foxconn, браковані iPhone від 5 до 8 млн штук, пише видання The Register. Причиною повернення стала низька якість збірки або проблеми з функціонуванням девайсів.

Інформація про повернення бракованої партії в Foxconn достатньо отрывочна. Відомості йдуть від анонімного працівника підприємства, який поспілкувався з місцевим виданням China Business. Тим не менш, на дані, вперше опубліковані цим виданням і передруковані The Register, прийшло безліч відгуків у тому числі і від солідних видань, включаючи американський Forbes.

Повідомляється, що при вартості виробництва за один iPhone до 200 дол, для компенсації витрат з виготовлення смартфонів на заміну, Foxconn доведеться понести збитки на суму до 1,6 млрд дол.

China Business не уточнює, яка саме модель iPhone не відповідає нормам якості Apple. Якщо брак був знайдений в партії нині актуальної моделі iPhone 5, або все ще присутнього на ринку iPhone 4S, то 8 млн екземплярів смартфонів могли б спровокувати дво-тритижневий розрив в системі постачань Apple, зважаючи на квартальні продажі об'ємом 47,8 млн штук (за даними останнього кварталу 2012).

Тим не менш, стандартам могла не відповідати і партія iPhone наступного покоління девайсів, що, найімовірніше, стане причиною затримки презентації і випуску на ринок.

За інформацією ЗМІ бракована партія складається з нового покоління смартфонів, умовно званого iPhone 5S. Посилаючись на обізнаного експерта Мінг-Чі Куо, The Register вказує на виробничі проблеми, які повинні були вирішувати як розробник гаджетів, так і контрактний складальник через датчик відбитків пальців, який, як передбачається, з'явиться у смартфоні.

Оглядач Forbes Тім Ворстол у своєму матеріалі не виключає конфузу, що виник через використання машинного перекладу при англомовних повідомленнях про масовий брак iPhone. Він говорить, що в китайському оригіналі новини йдеться про повернення партії у 800 млн апаратів, що є явною помилкою. Він вважає, що мова може йти про загальне число повернення 8 млн гаджетів за тривалий період, а не про одну браковану партію.

Раніше повідомлялося, що Apple впевнено втрачає вартість, обновивши 16-місячний антирекорд.

Читайте також:

Apple буде частіше оновлювати модельний ряд: iPad з'явиться через місяць, iPhone - влітку

Apple може почати виробництво нового покоління iPad в липні

Apple втратила звання найдорожчої компанії світу

За матеріалами: cnews.ru
Теги Apple iPhone
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...