Вчений оцінив ймовірність існування позаземного розуму

30 вересня 2016 в 12:07

В осяжній частини Всесвіту позаземний розум існує з вірогідністю 18%.

галактика
В осяжній частини Всесвіту інопланетяни існують з імовірністю 18%
spacetelescope.org
Американський астрофізик Брайон Лаки провів розрахунки, які допомогли йому оцінити ймовірність існування позаземного розуму в осяжній частини Всесвіту. Препринт дослідження вченого був опублікований на сайті arXiv.org.

Дослідник ґрунтувався на оцінці ймовірності виникнення життя при придатних для цього умовах і використовував байєвський висновок. У результаті вчений встановив, що ймовірність появи інопланетян в осяжній частини Всесвіту становить 18%.

При різних комбінаціях параметрів, які необхідні для виникнення розумного життя, ймовірність його існування може коливатися між 1,4 та 48%.

Читайте також: Астрономи опублікували план дій при виявленні інопланетної цивілізації

В якості основних параметрів виникнення життя на планеті дослідник розглядав тип світила, відстань від нього до планети, масу планети та оцінки різноманітності генетичного матеріалу, необхідного для утворення життя.

Раніше Едвард Сноуден заявив про те, що земляни не можуть розшифрувати код послань інопланетян. В ефірі одного з американських телеканалів він заявив про те, що Всесвіт настільки зацікавлена в охороні комунікації, що інопланетний сигнал може бути просто дуже добре зашифрований. Тому земляни не можуть відрізнити його від навколишнього шуму.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...