Топ Новини

Вчені провели випробування лінз зі світлодіодним екраном

22 листопада 2011 в 17:10
Вчені з Вашингтонського університету і Університету Аалто в Фінляндії представили прототип контактних лінз з вбудованим світлодіодним екраном, повідомляє New Scientist. Прототип був випробуваний на кроликах, і випробування показали, що лінзи не викликають подразнення очей у тварин.

У тестовому зразку для виведення інформації на екран використовувався тільки один світлодіод. Електроживлення схеми здійснювалося бездротовим способом через зовнішнє джерело, що знаходилося на відстані десяти сантиметрів від лінзи. Щоб око кролика могло сфокусуватися на зображенні, в конструкції застосовувалася лінза Френеля.

Звіт про випробування контактних лінз зі світлодіодним екраном був опублікований у Journal of Micromechanics and Microengineering.

Згодом дослідники планують збільшити роздільну здатність екрана до декількох сотень пікселів. У цьому випадку контактні лінзи стануть втіленням технології "доповненої реальності", коли віртуальні об'єкти накладаються на об'єкти реального світу. На екран на поверхні лінзи може виводитися, наприклад, навігаційна інформація (стрілки напрямку) або відомості про рівень цукру в крові.

Дослідники вказують, що застосування може знайти навіть екран з роздільною здатністю в один піксель, яким володіє тестовий зразок лінз. Він може використовуватися для виведення різного роду попереджень.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...