Вчені запропонували план створення озера на Марсі

Поділитися
Вчені запропонували план створення озера на Марсі Вчені пропонують створити озеро на Марсі © NASA
Дослідники пропонують "скинути" на Червону планету астероїд.

Група вчених запропонувала план локального тераформування Марса, в результаті втілення якого на Червоній планеті має з'явитися озеро, повідомляє Space.com.

За задумом дослідників, озеро на Марсі має з'явитися до 2036 року, що прискорить процес освоєння і колонізації планети. Для втілення задуманого вчені пропонують "скинути" на поверхню Марса астероїд, який "зловить" спеціально спроектований і обладнаний апарат.

За розрахунками вчених, при падінні астероїда на Марс виділиться енергія, значна частина якої піде на розігрів гірських порід навколо. Через деякий час на дні кратера, який буде утворений в результаті падіння астероїда, утворюється озеро діаметром близько трьох кілометрів. Після охолодження температура води в ньому складе близько 11 градусів Цельсія.

Як заявив Вернер, політ на Марс вимагає досить потужну ракету, яка зможе повернутися на Землю, а людям, які здійснять політ на Червону планету, знадобиться фізичний і психологічний захист.

Раніше голова компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск заявив про те, що перша ракета з екіпажем на борту буде відправлена на Марс в 2024 році, відправити перший корабель на Марс компанія планує у 2018 році.

NASA планує здійснити пілотований політ до Червоної планети до 2030 року.

20 грудня вчені з Північної Дакоти провели випробування прототипів скафандрів, які планувалося використовувати під час висадки на Марс.

Космічний центр NASA розробив два прототипи скафандрів, розроблені для роботи в умовах низької гравітації і невагомості. Скафандри пройшли випробування в умовах американської пустелі, а потім їх перевірка була проведена на симуляторі у Флориді.

Раніше фахівці NASA провели випробування нових теплових екранів для космічних кораблів, які дозволять захистити корабель від спеки під час занурення в атмосферу планети і зробити уповільнення на необхідній висоті під час висадки на Марс.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі