Топ Новини

В ООН заявили, що Facebook все частіше використовують для вербування терористів

23 жовтня 2012 в 06:40
Найбільша у світі соціальна мережа Facebook, а також популярні сервіси Twitter, Google і YouTube все частіше використовується терористами для вербування у свої лави, поширення пропаганди і планів можливих терористичних атак.
facebook.jpg
ria.ru

У доповіді ООН повідомляється, що найбільша у світі соціальна мережа Facebook все частіше використовується терористами для вербування у свої лави, для поширення пропаганди і планів можливих терористичних атак.

"Просувається екстремістська риторика, яка заохочує насильство і все більше поширюється на різних інтернет-майданчиках", - йдеться у 148-сторінковій доповіді ООН під назвою "Використання інтернету в цілях тероризму".

Відзначимо, що крім Facebook чиновники з ООН називають аналогічними полями для агітації популярні сервіси Twitter, Google і YouTube.

Як повідомляється, доповідь підготовлена в рамках проекту ратифікації міжнародного законодавства щодо протидії кібертероризму і поліпшення транснаціонального співробітництва між правоохоронними органами.

"Соціальні мережі, такі як Facebook, стають все більш і більш актуальними. Тепер терористи можуть розвивати зв'язки незалежно від кордонів", - заявив глава антитерористичного комітету Німеччини Ханс-Георг Маасса.

Представники Facebook, Google і Twitter поки ніяк не коментують цю ситуацію.

Раніше повідомлялося, що у боротьбі з кіберзлочинністю європейці застосовують нові, але поки ще не завжди ефективні методи. За даними Інтерполу, тільки в Європі збиток від дій кіберзлочинців щорічно становить 750 млрд євро.

Читайте також:

У Facebook з'явиться кнопка «Хочу»

Facebook запускає сервіс відправки реальних подарунків

Facebook запідозрили в розкритті особистих даних користувачів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...