Топ Новини

«Укрзалізниця» створить вертикально інтегровану систему управління рухом потягів

11 листопада 2011 в 10:44
Головне управління перевезень «Укрзалізниці» вдосконалює диспетчерське управління рухом потягів. В даний час передбачається створення вертикально інтегрованої системи управління перевізним процесом, заснованої на максимальній централізації.
zaliznicya_poezd_teplovoz_lokomotiv_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба «Укрзалізниці» з посиланням на начальника технічного управління Головного управління перевезень Ніну Липовець, Головний центр управління рухом потягів (ГЦУП) буде створено в Києві. На залізницях буде створено регіональні центри (РЦУП). У свою чергу до їхнього складу увійдуть районні центри. На початковому етапі дорожні центри планується включити у структуру залізниць, а на Головний центр будуть покладені завдання з управління рухом потягів на основних транспортних напрямках.

Н.Липовець підкреслила, що, хоча така реорганізація спричинить зміни у штатному розкладі, однак скорочення штатів не передбачається. «Колектив диспетчерів Головного центру управління доцільно комплектувати із залученням працівників з регіонів. Вони добре знають особливості управління потягами на тих чи інших ділянках залізниць. Без них обійтися проблематично. Тому відбудеться перерозподіл фахівців. Вже зараз ми плануємо залучати з залізниць людей на стажування з перспективою роботи в ГЦУП» - пояснила Н.Липовець.

Більш масштабні зміни очікуються в частині технічного забезпечення. «На даний момент ми закінчуємо аналіз технічної оснащеності, - розповіла Н.Липовець. - На підставі цього аналізу буде розроблено пропозиції щодо впровадження тих чи інших систем. Мова йде про програмне забезпечення і мікропроцесорні системи диспетчерської централізації, - все, що дасть можливість керувати перевезеннями максимально ефективно».

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...