Топ Новини

Українські геймери виграли мільйон доларів у одному з варіантів Warcraft

22 серпня 2011 в 06:36
Українська команда Na'Vi виграла перший у світі турнір із Dota 2, який відбувся в Кельні. Українці відвезуть із собою на Батьківщину 1 мільйон доларів. Саме таку суму пообіцяла виплатити Valve Corporation переможцю міжнародного чемпіонату.

У фіналі Na'Vi зустрілася з китайською командою EHOME і виграла три з чотирьох ігор. Нагадаємо: інший склад Na'Vi в дисципліні Counter-Strike також є чемпіонами світу.

Довідка. Dota 2 - комп'ютерна багатокористувацька командна гра жанру стратегія з елементами комп'ютерної рольової гри, продовження відомої карти DotA для гри Warcraft III.

У грі беруть участь дві команди по п'ять осіб. Одна команда грає за світлу сторону (англ. The Radiant), інша - за темну (англ. The Dire). Кожен гравець керує одним юнітом, який називається героєм. Герой може отримувати досвід для підвищення свого рівня, заробляти золото, купувати й збирати предмети, які роблять його сильнішим або дають перевагу. Кожен гравець постійно отримує невелику кількість золота від своєї бази, а також заробляє невеликі порції золота за вбивство ворожих істот і великі - за вбивство героїв. Команди розосереджуються по лініях, на яких відбувається боротьба з ворожими героями і хвилями кріпів (англ.creeps) під управлінням ком'ютера, які регулярно з'являються на базах команд. Мета гри - знищити головну будівлю на ворожій базі.

Відео: одна з фінальних битв українців і китайців.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...