Топ Новини

Українська армія прийняла на озброєння радіолокаційну станцію «Малахіт»

10 січня 2012 в 09:59
Міністр оборони України Михайло Єжель 4 січня 2012 року підписав наказ №4 «Про прийняття на озброєння Збройних сил України радіолокаційної станції П-18 «Малахіт»».
rls-malahit_ust.com.ua.jpg
ust.com.ua

Як повідомляє у вівторок, 10 січня, прес-служба Міноборони, функція служби забезпечення радіолокаційними станціями П-18 «Малахіт» даним документом покладено на командування Повітряних сил ЗСУ.

Наземна рухома станція радіолокації з освітленням повітряної та надводної ситуації з цифровою обробкою і автоматичною передачею інформації П-18 «Малахіт» призначена для автоматичного виявлення радіолокаційних цілей на тлі дії активних і пасивних перешкод, визначення координат, автоматичної зав'язки і супроводу траєкторій цілей і видачі їхніх координат і трас споживачам.

Як очікується, видання наказу Міністра оборони України «Про прийняття на озброєння Збройних сил України радіолокаційної станції П-18 «Малахіт»» дозволить здійснити заміну існуючих застарілих та енергоємних РЛС модернізованими радіолокаційними станціями на новій елементарній базі з покращеними ресурсними показниками, технічними характеристиками та розширеними функціональними можливостями.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...