Топ Новини

Українська "Вікіпедія" вийшла на перше місце у світі за темпами зростання

8 квітня 2013 в 14:13

За підсумками березня 2013 року Вікіпедія українською мовою є першою у світі за темпами зростання популярності серед найбільших Вікіпедій.

Wikipedia_mini_globe_handheld.jpg
gorod55.ru

Україномовний сегмент інтернет-енциклопедії "Вікіпедія" за підсумками березня вийшов на перше місце в світі за темпами зростання популярності серед найбільших "Вікіпедій". Про це йдеться в повідомленні виконавчого директора громадської організації "Вікімедіа Україна" Юрія Пероганича.

Наголошується, що за березень в українській "Вікіпедії" було переглянуто 83,5 млн сторінок, що на 76% більше, ніж у березні 2012.

У першій світової п'ятірці за швидкістю зростання відвідуваності також "Вікіпедії" арабською (+64%), в'єтнамською (+52%), російською (+48%) і турецькою (+47%) мовами.

Також за підсумками березня українська "Вікіпедія" вперше за показником числа переглянутих сторінок вийшла на 18 місце серед 285 світових "Вікіпедій" різними мовами.

При цьому, за кількістю статей українська "Вікіпедія" продовжує перебувати на 14 місці у світі, але розрив з в'єтнамською "Вікіпедією", яка на 13 місці, за березень зменшився на 3316 статей.

Як повідомляли Ukranews, ще в листопаді 2010 року українська "Вікіпедія" була на третьому місці за темпами зростання.

У серпні 2011 року україномовний сегмент "Вікіпедії" вперше вийшов на 14 місце у світі за кількістю статей. У лютому 2012 року українська "Вікіпедія" опинилася на 13 місці, однак через якийсь час знову повернулася на 14-те.

"Вікіпедія" - найпопулярніша інтернет-енциклопедія, вона була створена у 2001 році.

У березні 2010 року Іван Вакарчук, який у той час виконував повноваження міністра освіти і науки, закликав українських вчених написати кілька статей щодня для українського сегменту інтернет-енциклопедії "Вікіпедія".

Читайте також:

Харківські студенти замість рефератів будуть писати статті для Вікіпедії

Wikipedia запускає онлайн-гід для мандрівників Wikivoyage

Вікіпедія втратила майже половину англомовних авторів через бюрократію

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...