Топ Новини

У Росії священики міняють на пристроях Apple надкушене яблуко на хрест

3 жовтня 2012 в 12:24
Надкушене яблуко - символ описаного в Біблії первородного гріха, він є антихристиянським, у той час як хрест в християнстві символізує перемогу Спасителя над смертю.

Деякі віруючі в Росії демонтують з релігійних міркувань логотип на придбаних ними пристроях компанії Apple.

Зокрема стало відомо про декілька випадків, коли православні, в тому числі священики, міняли значок із зображенням надкушеного яблука на емблеми із зображенням хреста.

На їхню думку, надкушене яблуко - символ описаного в Біблії первородного гріха, він є антихристиянським, в той час як хрест у християнстві символізує перемогу Спасителя над смертю, спокуту ним первородного гріха Адама і Єви.

На першому логотипі Apple був зображений Ісаак Ньютон, що сидить під деревом, на якому висіло яблуко. Пізніше одне з рекламних агентств розробило для компанії нову емблему - зображення надкушеного яблука. Існує багато думок про те, чому був обраний саме такий логотип, але офіційної версії не існує.

Тим часом у Росії вже близько 20 років є політична партія з назвою «Яблоко», причому це партія соціал-ліберального спрямування.

Напередодні вона виступила з різкою заявою проти створення в Росії клерикально-поліцейської держави і формування її ідеологічної основи «у вигляді гримучої суміші войовничого клерикалізму, мракобісся і відвертого чорносотенства». «Автори цієї політики свідомо нагнітають конфлікт між РПЦ і світським громадянським суспільством», - вважають в «Яблоке».

Читайте також:

Бренд Apple оцінили в два рази дорожче Google 1

Apple представила iPhone 5 (ВІДЕО)

Керівництво Apple вперше в своїй історії вибачилося перед користувачами

Хакери зламали iPhone 5 через день після початку продажів

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...