У Facebook поширюється новий вірус

1 лютого 2012 в 08:51
Новий вірус автоматично поширює повідомлення списку друзів у Facebook. Найбільш вразливі браузери - Firefox і Chrome.
Facebook5886232170_6a49a61989_b.jpg
flickr.com

Антивірусна лабораторія PandaLabs виявила новий вірус у соціальній мережі Facebook, який поширюється через відеофейк співачки Кеті Перрі та її колишнього чоловіка, актора Рассела Бренда.

Якщо користувач переходить за посиланням, він автоматично потрапляє на підроблену сторінку Facebook, де йому пропонується завантажити плагін для перегляду відео. Сторінка показує, як ніби більш 4000 осіб вже натиснули кнопку «Мені подобається» - цей прийом допомагає шахраям переконати вас у тому, що відео справжнє.

Якщо користувач намагається відтворити відео, вірус веде себе по-різному залежно від браузера. У випадку з Internet Explorer, він «видає» вікно перевірки віку для доступу до програми під назвою «X-Ray Scanner».

Потім, випереджаючи будь-які дії користувача, браузер перенаправляє його на типовий шахрайський сайт, де йому пропонується ввести свій номер телефону. Якщо користувач це зробить, то почне отримувати небажані повідомлення.

Але, що набагато серйозніше, вірус встановлює плагін для браузерів Firefox і Chrome і використовує його для зараження сторінок друзів користувача.

За словами Луїса Корронса, технічного директора PandaLabs, знову цікавість користувачів грає на руку кібершахраїв. Злочинці експлуатують інтерес людей до знаменитостей для зараження користувачів, які переходять за посиланням і, самі того не знаючи, завантажують вірус. Це призводить до того, що, по-перше, користувачі заражають свій власний комп'ютер, а по-друге, повідомлення автоматично розсилається всім друзям на Facebook.

Читайте також

Хакери придумали, як відстежувати «недругів» у Facebook

Google, Yahoo!, Facebook, AOL і Microsoft об'єднають зусилля у боротьбі зі спамом

В інтернеті з'явилася соціальна мережа для людей мистецтва

Користувачі закликали до бойкоту Twitter через цензуру

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...