Топ Новини

У США створили пластирі–сенсори

6 січня 2016 в 17:55

Сенсори мають водонепроникну еластичну оболонку і можуть вільно згинатися.

пластыри-сенсоры
Товщина пластирів складає всього 2,5 міліметра
N+1

Американська компанія МС10 розробила два нових типи переносних сенсорів. Прилади, які отримали назву BioStamp Research Connect і My UV Patch, виконані у формі невеликих пластирів, товщина яких складає 2,5 міліметра, а вага – 5,7 грама. Оболонка сенсорів водонепроникна і може вільно згинатися.

BioStamp Research Connect є сенсором для вивчення рухової активності пацієнтів, які страждають нейродегенеративними розладами. У "пластир" вбудовані інерціальний сенсор, гіроскоп, а також кілька чіпів, що контролюють електричну активність м'язів скелета і серця. Пристрій має власну батарею ємністю 15 міліампер, від якої може працювати безперервно 36 годин, і передавач Bluetooth для надсилання даних.

Читайте також: Вчені створили працюючу мікрогармату з діаметром ствола п'ять мікрометрів

My UV Patch створений для вільного продажу і реагує на вплив ультрафіолету. Після декількох годин під сонцем його можна сфотографувати, і спеціальний додаток за кольором сенсора визначить кількість ультрафіолету, що потрапив на шкіру, а також запропонує різні варіанти захисту.

Раніше вчені розробили метод вимірювання швидкості току крові за допомогою гнучкого носимого пристрою, який нагадує пластир. Пристрій представляє собою кілька тонких нагрівальних елементів і набір мініатюрних датчиків температури. Від нагрівальних елементів кров через шкіру отримує тепло, а датчики температури дозволяють зареєструвати зміщення таких нагрітих "точок" в судині.

За матеріалами: N+1
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...