У Франції встановлено найшвидше у світі інтернет-з'єднання

11 лютого 2013 в 15:37

Нова технологія так званого фотонного двигуна дозволяє передавати інформацію зі швидкістю 400 гб на секунду - безпрецедентний у світових масштабах показник.

Интернет
Оптоволоконна лінія довжиною 450 км поєднала два міста: Париж і Ліон

Найбільш високошвидкісна у світі лінія зв'язку введена в експлуатацію у Франції. Як повідомляють місцеві ЗМІ, завдяки новій телекомунікаційній "магістралі" інтернет у будинках французьких користувачів тепер стане в чотири рази швидшим і стійкішим.

Оптоволоконна лінія довжиною 450 км поєднала два міста: Париж і Ліон.

Нова технологія так званого фотонного двигуна дозволяє передавати інформацію зі швидкістю 400 гб на секунду - безпрецедентний у світових масштабах показник.

Інфраструктуру створила найбільша у Франції компанія-виробник телекомунікаційного обладнання "Алкатель Люсент", а наданням послуг займеться оператор "Оранж" - "виходець" із національної телекомунікаційної компанії "Франс Телеком".

У компанії "Франс Телеком" зазначають, що тепер у французьких інтернет-користувачів з'являться нові можливості: вони зможуть дивитися у режимі онлайн більше фільмів і прямих трансляцій, слухати музику, активніше спілкуватися у соціальних мережах і користуватися популярними зараз "хмарними" технологіями.

Вартість інтернет-доступу при цьому підніматися не буде, обіцяє оператор.

Читайте також:

У США готують революцію на ринку бездротового зв'язку завдяки стандарту Super Wi-Fi

Азаров оголосив інтернет-магазини загрозою суспільству

У Німеччині інтернет визнали базовою потребою людини

За матеріалами: ИТАР-ТАСС
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...