Twitter запустив новий алгоритм показу твітів

10 лютого 2016 в 17:16

Твіти у стрічці будуть з'являтися в порядку пріоритету.

Twitter
Twitter змінює формат стрічки новин

Twitter запропонував новий алгоритм видачі твітів. Тепер твіти у стрічці новин будуть з'являтися в залежності від "важливості" інформації, яка в них повідомляється. Повідомлення про це було опубліковано в блозі Twitter.

Як йдеться у повідомленні, якщо користувач опиняється без доступу до Twitter, він відчуває, що міг пропустити якусь важливу інформацію. Тому соціальна мережа пропонує новий формат стрічки, в якому "кращі" твіти будуть розміщуватися на початку списку, а решта – в хронологічному порядку, як зазвичай. Для того, щоб подивитися всі нові твіти, достатньо оновити сторінку.

Читайте також: Twitter покинули чотири топ-менеджера

Для того, щоб почати користуватися новим алгоритмом, досить у налаштуваннях профілю вибрати функцію "показувати спочатку кращі твіти". Після цього твіти, які обов'язково зацікавлять користувача, будуть показані першими.

Варто відзначити, що 7 лютого СЕО Twitter Джек Дорсі заявив про те, що соціальна мережа не буде змінювати алгоритм показу повідомлень.

У жовтні минулого року Twitter надав користувачам можливість створювати опитування. Віддати свій голос в опитуванні можна буде протягом 24 годин. По закінченню цього часу кожному учаснику опитування прийде повідомлення про остаточні результати голосування. Опитування будуть анонімними, і кожен користувач зможе проголосувати в будь-якому з них.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.12
EUR 29.45
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...