Цукерберг розбагатів за день на 1,8 млрд доларів

25 жовтня 2012 в 09:36
Завдяки зростанню котирувань акцій компанії після виходу її фінансового звіту за III квартал, статок засновника Facebook Марка Цукерберга збільшився на 1,8 млрд доларів.

Статок засновника і генерального директора найбільшої у світі соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга збільшився на 1,8 млрд доларів. Це сталося завдяки зростанню котирувань акцій компанії після виходу її фінансового звіту за III квартал, говориться у повідомленні на сайті Forbes .

Видання оновлює дані щодо мільярдерів щодня, але наводить тільки динаміку величини їхніх "гаманців". За даними на вересень 2012 року, статок Цукерберга становив 9,4 млрд доларів.

Facebook опублікував фінансовий звіт за III квартал цього року у ніч з 23 на 24 жовтня. Незважаючи на те, що компанія перейшла від прибутку (у III кварталі 2011 року вона склала 227 млн доларів) до збитку в 59 млн доларів за звітний період, ринок сприйняв звіт дуже позитивно: акції Facebook зросли в ціні майже на 14%.

Інвестори високо оцінили не тільки прискорення темпів зростання виручки компанії (вона підвищилася на 36% у III кварталі 2012 року проти зростання на 28% торік), але і вражаючими результатами мобільного сегменту бізнесу.

Частка доходів від реклами на стільникових телефонах і смартфонах в загальному рекламному фонді Facebook склала 14%. При цьому сукупний дохід від реклами збільшився на 36% і склав 1,09 млрд доларів (86% від всієї виручки).

У звіті Facebook повідомила і про інше важливу подію. До 30 вересня місячна аудиторія соцмережі вперше перевалила за мільярд: показник досяг 1,01 мільярда користувачів. Це на 26% більше, ніж у 2011 році.

Читайте також:

Цукерберг подарував російському прем’єрові футболку

Цукерберг вперше прокоментував падіння акцій Facebook

Цукерберг не має наміру продавати акції Facebook протягом року

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...