Топ Новини

Світові продажі смартфонів вперше перевищили продажі звичайних телефонів

27 квітня 2013 в 11:56

У першому кварталі 2013 року "розумні телефони" вперше в історії за обсягами продажів обійшли звичайні, зайнявши 51,6% світового ринку.

Смартфоны
Перше місце у Samsung, друге - у Apple

У січні-березні 2013 року на світовий ринок було поставлено і продано 418,6 млн телефонів - 51,6% з них були смартфонами: таким чином, "розумні телефони" за обсягами продажів вперше обійшли звичайні, випливає зі звіту IDC.

За підсумками останнього кварталу 2012 року смартфони займали 45,5% світового ринку, а в першому кварталі попереднього року - 36%.

Загалом ринок телефонів і смартфонів у першому кварталі 2013 року виріс порівняно з аналогічним періодом 2012-го, при цьому постачання смартфонів збільшилося на 41,6%.

У число найбільших світових виробників смартфонів увійшли китайські компанії Huawei і ZTE - їх "розумні телефони" на операційній системі Android поряд з апаратами Сoolpad і Lenovo змогли залучити нових користувачів цієї категорії пристроїв, зазначає менеджер з досліджень IDC Рамон Лламас.

За підсумками I кварталу 2013 року вони зайняли 4-е і 5-е місце за кількістю поставлених смартфонів, їх сукупна частка ринку склала 8,8% (у Samsung, що займає 1-е місце, 32,7%, у Apple - 17,3%). Порівняно з аналогічним періодом 2012 року поставки смартфонів Huawei виросли на 94,1%, ZTE - на 49,2%.

Втім, за даними IDC, найвищі темпи зростання продемонстрували не вони, а південнокорейська LG (+110% до I кварталу 2012 року, 3-е місце після Apple за кількістю поставлених смартфонів).

Компанія повернулася до першої п'ятірки світових виробників смартфонів, з якої вибула у другому кварталі 2012-го. Аналітики IDC пояснюють це підвищеним інтересом споживачів до смартфонів LG серії L, Nexus 4, які під своїм брендом продає Google, а також до апаратів з підтримкою стільникового зв'язку четвертого покоління (LTE).

Дані IDC відрізняються від результатів дослідження Strategy Analytics: вона зафіксувала в першому кварталі 2013 року зниження продажів стільникових телефонів на 1,4% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

За даними Bloomberg, у грошовому вираженні продажі смартфонів на світовому ринку обігнали продажі звичайних телефонів ще в 2011 року.

Читайте також:

Новим смартфоном від Samsung можна буде керувати за допомогою погляду

Світовий ринок персональних комп'ютерів переживає рекордний спад

Apple вперше стала лідером ринку телефонів в Японії, обійшовши місцевих виробників

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...