Топ Новини

Створено інтернет-лампу, яка допомагає зробити розлуку менш болючою (ВІДЕО)

22 листопада 2012 в 10:42
Велика «лампа-батько» і кілька маленьких «ламп-дітей» підключаються до глобальної Мережі, і коли людина гасить або вмикає основну лампу, гаснуть або вмикаються всі її «діти». На думку творця, це зробить людей-власників ламп ближчими, навіть якщо вони живуть в різних містах.
4.jpg
vesti.ru

Творці інтернет-гаджета Good Night Lamp вирішили зробити розлуку між близькими людьми менш болючою. Новий винахід - це набір настільних ламп, які потрібно роздати родичам або друзям. Світильники, підключені до інтернету, почнуть «спілкуватися» один з одним.

Коли велику лампу будуть вмикати або вимикати, «лампи-дітки» з набору в будинках близьких зроблять те ж саме, нагадуючи про те, що в цей момент близька людина прийшла додому, прокинулася або лягла спати, навіть якщо вона на іншому кінці світу.

Незвичайну лампу розробила дизайнер Александра Дешамп-Сонсіно, захоплена ідеєю «Інтернету речей». Ця концепція передбачає, що наше життя кардинально зміниться вже в найближчі роки, коли можливості глобальної Мережі зможуть використовувати повсякденні предмети і побутові прилади, а не тільки просунуті цифрові пристрої.
 Лампи Дешамп-Сонсіно «спілкуються» один з одним через інтернет. Конкретна дата надходження світильників у продаж поки не називається, на сайті продукту говориться лише, що це відбудеться на початку 2013 року. На прототипи можна буде помилуватися на виставці CES 2013 в січні.

Читайте також:

Британські вчені створили 3D-сканер тіла для купівлі одягу в інтернет-магазинах

Передача даних за допомогою світла може замінити Wi-Fi-мережі (ВІДЕО)

Вчені: Спілкування в інтернеті мало відрізняється від звичайного

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...