Стислий огляд мікрохвильовки Samsung CE1175ER-S

30 листопада 2012 в 12:29
Мікрохвильова піч непогано виглядає в інтер'єрі кухні: передня панель зі сріблясто-матового металу виглядає привабливо, стильно і сучасно. Внутрішня камера мікрохвильовки вкрита біо-керамічною емаллю. Ця мікрохвильова піч з функцією гриля і конвекцією легко замінить духовку, дозволяючи займатися випічкою.

Піч зі зручностями

Мікрохвильова піч Samsung CE1175ER-S вельми містка: її внутрішній об'єм цілих 32 літри. Але це не єдина перевага печі...

Зовнішній вигляд і ергономіка

Мікрохвильова піч непогано виглядає в інтер'єрі кухні: передня панель зі сріблясто-матового металу виглядає привабливо, стильно і сучасно. Взаємодію користувача з мікрохвильовою намагалися зробити максимально комфортною: великий дисплей, ергономічна клавішна панель управління, зручний коловий Dial-регулятор. Всі позначення клавіш підписані російською мовою або позначені зрозумілими піктограмами. Труднощів в управлінні мікрохвильовою виникнути просто не повинно. Збільшений внутрішній об'єм печі дозволяє готувати великі страви, а також розігрівати їжу чи напої у високій посуді.

Внутрішня камера мікрохвильової печі вкрита біо-керамічною емаллю. Це покриття має цілий спектр важливих експлуатаційних переваг. Біо-кераміка дуже гладка, і при цьому стійка до появи подряпин. Вона у кілька разів стійкіша за нержавіючу сталь! А гладка поверхня емалі дає можливість легко і швидко очистити внутрішню поверхню мікрохвильової від частинок їжі і крапельок жиру, що розлетілися під час готування. Буквально один рух вологою губкою - і камера знову ідеально чиста.

Якщо довго не чистити піч, частинки їжі з жиром встигають підсохнути і сильно прилипнути. Це не проблема: скористайтеся функцією «Очищення парою», яку пропонує мікрохвильова. Поставивши всередину печі ємність з водою, варто лише натиснути кнопку «Очищення парою» на панелі управління - і піч сама «відпарить» бруд. Процедура самоочищення триває близько 15 хвилин, після чого за допомогою все тієї ж вологої губки потрібно протерти бруд усередині мікрохвильовки.

За довговічність керамічного покриття і тим більше появу іржі від вологи хвилюватися не варто: біо-кераміка не змінює властивості і колір з плином часу, під впливом вологи і високих температур. Samsung гарантує мінімум 10-річну стійкість біо-керамічного покриття. Крім того завдяки особливому складу з включенням ельвана, біо-керамічне покриття володіє захисними антибактеріальними властивостями, мікрохвильова не стане джерелом бактерій і неприємного запаху.

Розширені функції

Ця мікрохвильова піч з функцією гриля і конвекцією легко замінить духовку, дозволяючи займатися випічкою. А якщо ви віддаєте перевагу корисним дієтичним стравам - до ваших послуг пароварка. Особливістю комплектної металевої пароварки Steam Cook є те, що мікрохвилі гріють тільки воду. Продукти ж перебувають під ковпаком з нержавіючої сталі, який захищає від дії мікрохвиль. Тому дієтичні страви готуються як їм і належить - виключно на пару. При варінні на пару продукти максимально зберігають вітаміни і корисні мікроелементи, не втрачають свій природний смак і ніколи не пригоряють.

Готуючи за допомогою мікрохвиль, піч також використовує один секрет, який допомагає приготувати краще. Мікрохвильовка використовує систему тривимірного розподілу мікрохвиль. Якщо у звичайній мікрохвильовці НВЧ-хвилі випромінюються єдиною антеною і нерівномірно охоплюють внутрішньо простір печі, що призводить до нерівномірного прогріву страв, то Samsung CE1175ER-S працює не так. Тут до основної випромінюючої антени додано ще 2: це забезпечує рівномірний розподіл мікрохвиль усередині печі і більш однорідне нагрівання їжі. «Тривимірна» технологія істотно покращує якість приготування і розігрівання, адже продукт прогрівається рівномірніше і різниця температур у різних його ділянках буде мінімальною. Випадок, коли в одному місці їжа розігріта, а в іншому залишається прохолодною, у цій мікрохвильовці практично виключений.

Висновок

Велика місткість, зручне в експлуатації біо-керамічне покриття, функція пароварки, рівномірний нагрів їжі мікрохвилями - все це допоможе домогосподарці готувати швидше і смачніше.

Технічні специфікації

 

Samsung CE1175ER-S

Об'єм камери, л

32

Розміри внутрішньої камери, мм

352x235x344

Вихідна потужність мікрохвиль, Вт

900

Рівнів потужності

6

Гриль

є

Пароварка

є

Тип управління

електронне

Дисплей

сегментний

Внутрішнє покриття

Біокераміка

Розміри, мм

517x310x510

Вага, кг

19

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...