Топ Новини

Шеф Пентагону порівняв можливі кібератаки на США з другим Перл-Харбором

14 червня 2012 в 08:58
Збиток від кібератаки на життєво важливі інформаційні системи США може бути співвідносний з нападом Японії на Перл-Харбор у 1941 році. Вороги Америки нарощують свій кіберпотенціал і щодня здійснюють сотні спроб атак на ключові системи країни, заявив глава Пентагону.

Міністр оборони США Леон Панетта заявив, що дуже стурбований можливістю масштабної кібератаки, яка може паралізувати урядові та фінансові системи США. Одночасно шеф Пентагону закликав законодавців не допустити додаткових серйозних скорочень оборонного бюджету.

Міністр оборони попередив про можливу небезпеку - кібератаку на життєво важливі інформаційні системи США, співвідносну за своїм збитку з нападом Японії на Перл-Харбор в 1941 році, після якого США вступили у другу світову війну.

Вороги Америки нарощують свій кіберпотенціал і щодня здійснюють сотні спроб атак на ключові системи країни, сказав Панетта, додавши, що американські військові ведуть постійну роботу з підтримки готовності до таких атак.

«Я надзвичайно стурбований потенційною можливістю кібератаки, яка виведе з ладу наші електричні мережі, урядові системи, фінансові системи, фактично, паралізує нашу країну. З моєї точки зору, це може бути новим Перл-Харбором, якщо взяти до уваги масштаб атаки, якої ми можемо зазнати з використанням кіберзброї», - заявив міністр.

Пентагон вже погодився зі скороченням свого бюджету на 450 мільярдів доларів протягом десяти років. Однак військовому відомству загрожують додаткові скорочення на 500 млрд дол в рамках автоматичного секвестру, який набув чинності після того як члени Конгресу не змогли прийти до угоди про скорочення дефіциту держбюджету.

На думку Панетти, бюджетні скорочення можуть мати катастрофічні наслідки для оборони США.

Читайте також:

ФБР розслідує витік інформації про кібератаку на ядерні об'єкти Ірану

Вірус Stuxnet атакував ядерні об'єкти Ірану за наказом Обами

Число кібератак в 2011 році зросло майже в два рази

Хакери атакували сайти уряду США і організацій із захисту авторських прав

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...