Samsung випустить гнучкий смартфон на початку 2013 року

24 листопада 2012 в 07:42
Компанія вже показала нові дисплеї деяким клієнтам. За словами видання, нова технологія знаходиться "в останній стадії розробки". Пластичність пристрої досягнута за рахунок того, що замість скла в екрані використані гнучкі полімери.
Samsung-flexible-AMOLED-display-CES-png.jpg.png
phonearena.com

Якщо вірити чуткам, Samsung має намір випустити на ринок гнучкий смартфон вже на початку 2013 року. Дисплеї таких телефонів будуть виконані з пластику, а не зі скла. Пристрій можна буде носити, згорнувши в трубочку. До того ж, такі телефони майже неможливо розбити.

Як повідомляє The Wall Street Journal, посилаючись на власні джерела, компанія вже показала нові дисплеї деяким клієнтам. За словами видання, нова технологія знаходиться "в останній стадії розробки". Пластичність пристрої досягнута за рахунок того, що замість скла в екрані використані гнучкі полімери. Нові дисплеї можна згинати і м'яти, вони практично не страждають від падінь та ударів.

Створення гнучкого екрану стало можливо завдяки органічним світловипромінюючим діодам. Виявилося, що їх можна вбудовувати в структуру пластичних матеріалів, наприклад пластику або фольги.

Близько року пройшло відтоді, як Samsung продемонструвала концепт телефону Galaxy Skin з вбудованим гнучким OLED-екраном з роздільною здатністю 800 на 480 пікселів. У продаж пристрій так досі і не надійшло, тож, очевидно, на шляху до створення гнучких дисплеїв і пристроїв з ними лежить чимало підводних каменів.

Компанія також працює над технологією, яку потенційно можна буде використовувати для створення цифрових плакатів та одягу з вбудованим дисплеєм, стверджує The Telegraph. На даний момент Samsung щосили намагається створити собі імідж виняткової компанії, легенди поза конкуренцією. Випуск гнучких дисплеїв може їй у цьому допомогти.

Читайте також:

Samsung використовувала iPhone 5 в рекламі Galaxy SIII

Акції Samsung рекордно обвалилися після програної Apple судової тяжби

Samsung перестане поставляти Apple екрани


Apple програла Samsung битву в Європі

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...