Топ Новини

Philips перестане випускати аудіо- і відеотехніку

30 січня 2013 в 16:09

Голландська компанія, що зазнала збитків, вирішила піти з ринку споживчої електроніки - колись свого основного бізнесу.

Голландська Philips, що відзвітувала про чистий збиток у IV кварталі, вирішила піти з ринку споживчої електроніки - колись свого основного бізнесу. Компанія, яка зараз відома передусім як виробник медичного обладнання та освітлювальних приладів, продасть підрозділ з випуску аудіо-, відеотехніки, мультимедіа і аксесуарів.

"Споживчий" відділ Philips перейде в руки японської компанії Funai Electric, пише The Wall Street Journal. Угода, яку планується закрити в II кварталі, оцінюється в 150 млн євро.

Philips випускала споживчу електроніку протягом більше 80 років. У 1930-х роках компанія була найбільшим у світі постачальником радіо. У 1963-му вона винайшла першу аудіокасету, у 1972-му - відеомагнітофон, а в 1983-му - компакт-диск. Однак Philips не змогла передбачити нову еру цифрових розваг, коли мультимедійний контент завантажується або транслюється з Інтернету.

"Відтоді, як з'явилися онлайн-розваги, люди перестали купувати диски Blu-ray і DVD-програвачі", - зізнався гендиректор компанії Франс Ван Хаутен.

Рішення розвивати більш прибуткові напрямки було прийнято за підсумками IV кварталу, коли Philips оголосила про збитки в розмірі 358 млн євро - майже у 2 рази більші, ніж в жовтні-грудні 2011-го. Тим не менш, за весь 2012 рік компанія виручила 24,8 млрд (на 4% більше, ніж в 2011-мк), з яких 231 млн "чистими".

Читайте також:

Фільми в інтернеті у 2012 році стали популярнішими за диски

Кількість показів відеороликів на YouTube перевищила трильйон

За матеріалами: Вести.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...