Топ Новини

Офіційно: поштовий сервіс Hotmail закриється влітку

19 лютого 2013 в 14:25

Для комфортного переходу на новий поштовий сервіс Outlook.com, користувачам Hotmail буде надана можливість збереження електронної адреси, а також листів і адресних книг.

Корпорація Microsoft завершила бета-тестування сервісу Outlook.com і оголосила про готовність до переведення всіх користувачів електронної пошти Hotmail на нову платформу.

У тестовому режимі Outlook.com відкрився у липні 2012 року. За час його роботи користувачами електронної пошти на новому сервісі стали понад 60 мільйонів людей. За словами представників Microsoft, власників поштових скриньок Hotmail почнуть незабаром переводити на Outlook.com.

Співробітники корпорації також відзначають, що користувачам Hotmail буде надана можливість збереження як електронної адреси, так і персональних даних, включаючи листи, адресні книги, налаштування аккаунтів, паролі тощо. Зміни повинні набути чинності майбутнім літом.

За станом на кінець листопада 2012 року, Hotmail займав другий рядок у списку найбільш популярних поштових сервісів з розміром місячної аудиторії 286,2 мільйона людей. Перше місце в рейтингу з незначним відривом отримав сервіс Gmail, яким скористалися за місяць 288 мільйонів осіб.

Читайте також:

Microsoft примусово переведе користувачів Live Messenger на Skype

Microsoft посилила правила користування Office

Microsoft планує оновлювати продукти щорічно

Российская газета
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...