Топ Новини

Найбільший у світі торрент-портал відновив роботу

4 жовтня 2012 в 06:31
The Pirate Bay є найпопулярнішим торрент-порталом у світі. Ресурс неодноразово намагалися закрити за звинуваченням у порушенні авторських прав. Портал останнім часом часто відключається, але останній випадок привернув особливу увагу.
the_pirate_bay_by_keerochee.jpg
techfleece.com

Торрент-портал The Pirate Bay відновив роботу після відключення, що сталося першого жовтня. Як повідомляє TorrentFreak, ресурс був недоступний близько 48 годин.

Представники The Pirate Bay незабаром після відходу сайту в офлайн повідомили, що причиною збою стала несправність розподільника живлення.

Тривалість заміни пояснюється тим, що адміністрація торрент-порталу не любить підпускати до своїх серверів сторонніх людей, воліючи, щоб усуненням несправностей займалася знайома їм людина.

Ресурс останнім часом часто відключається, відзначає видання, але останній випадок привернув особливу увагу. Паралельно з відходом The Pirate Bay в офлайн стало відомо про рейд шведської поліції на хостинг-провайдера PRQ. Ця компанія була створена співзасновниками торрент-порталу і довгий час обслуговувала ресурс.

Представники The Pirate Bay заявили, що рейд і відключення ресурсу не пов'язані між собою, оскільки останнім часом торрент-портал не користувався послугами PRQ. Представники хостинг-провайдера заявили, що поліція вилучила сервер, який належав одному з найпопулярніших у Швеції торрент-порталів Tankafetast.

Ще однією "жертвою" рейду став сайт Appbucket.com, що не працював з квітня 2012 року. Решта сайтів, які обслуговуються компанією PRQ (серед них кілька торрент-порталів) відновили свою роботу, зазначає TorrentFreak.

The Pirate Bay є найпопулярнішим торрент-порталом у світі. Ресурс неодноразово намагалися закрити за звинуваченням у порушенні авторських прав.

Читайте також:

Сайт Pirate Bay виклав в інтернеті особисті дані тисяч людей, які качають порно

Найбільший торрент-трекер RuTracker зламали хакери

США включили київську «Петрівку» в перелік найбільших піратських ринків

Anonymous випустили операційну систему для хакерів

 

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...