Топ Новини

NASA і Boeing продемонстрували трикутний «літак майбутнього» (відео)

9 серпня 2012 в 08:53
Працівники NASA впевнені, що трикутний дизайн повітряного судна через пару десятків років стане повсюдно визнаним.
imageDisplay.jpg
janes.com

Модель трикутного літака X-48C здійснила тестовий політ - 9-хвилинне ширяння в повітрі. Працівники NASA назвали «успішним випробуванням», хоча, за задумом, прототип повинен був літати протягом півгодини. Розробники вважають, що революційний дизайн повітряного судна вже через пару десятків років стане повсюдно визнаним.

Літак X-48C - спільна розробка NASA і компанії Boeing, яка і спроектувала модель несподіваної форми. За словами розробників, відступивши від канону літакових форм, вони виграли у швидкості, ефективності використання підйомної сили і місткості, скоротивши при цьому шум.

На експеримент NASA і Boeing наважилися, оскільки в сучасних моделях вже досягнуто межу швидкості та ефективності використання палива - заради нових рекордів розробники пожертвували пасажирськими місцями біля вікон. Розробка NASA і Boeing може служити як для військових цілей, так і для цивільних авіаперевезень, вважають автори. Однак до експлуатації X-48C знадобиться ще 15-20 років роботи над проектом.Літак X-48C - це модифікація моделі X-48B, яка зробила близько 92 польотів в 2007-2010 роках. Тестові польоти X-48C триватимуть весь 2012 рік.

Читайте також:

Літак на сонячній батареї Solar Impulse вирушив в міжконтинентальний політ (відео)

Літак на сонячній батареї успішно перетнув Гибралтар


Літак на сонячних батареях завершив перший в історії цілодобовий політ

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...