NASA опублікувало нове вражаюче фото Сатурна і його кілець

11 січня 2016 в 18:30

На знімку також можна побачити один із супутників планети.

Cassini.jpg
Cassini передала на Землю нове фото Сатурна

Дослідники місії Cassini опублікували нове фото Сатурна, яке було зроблено космічною станцією 7 березня 2015 року. Як повідомляється на сайті NASA, знімок був зроблений на відстані 1,6 мільйона кілометрів від поверхні планети під кутом близько восьми градусів до кілець Сатурна.

Діаметр планети перевищує діаметр Землі у 10 разів і становить 116,5 тисяч кілометрів. На знімку також можна помітити Тефиію, чий діаметр становить 1062 кілометри. Відстань до супутника Сатурна склала 2,4 мільйона кілометрів.

Тефія була підсвічена спеціальним чином для того, щоб зробити її видимою на знімку.

Читайте також: Фізики виявили докази існування гелієвих дощів на Сатурні

сатурн1
NASA

Знімок був зроблений станцією Cassini 27 травня 2015 року з відстані 994 кілометри від поверхні Сатурна.

Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос у 1997 році для дослідження Сатурна і його супутника Титана.

Cassini названа на честь італійського науковця Жана Доменіко Кассіні, який довів, що кільце Сатурна складається з двох частин, розділених темною смугою (розподіл Кассіні), а також передбачав, що кільця Сатурна складаються з часток різних розмірів.

Cassini-Huygens – одна з найбільш грандіозних космічних  станцій, що були запущені в космос. Вона наповнена величезною кількістю інструментів і камер для точних вимірювань і високоякісних знімків в різних атмосферних умовах і спектрі кольору. Космічна станція складається з орбітальної станції Cassini (побудована NASA) і зонда Huygens (European Space Agency).

Місія Cassini є спільним проектом NASA, ЄКА (Європейське космічне агентство) та Італійського космічного агентства.

Раніше повідомлялося, що вчені отримали найбільш чіткий знімок другого за величиною супутника Сатурна.

Раніше вчені отримали високоякісні фотографії Титану - найбільшого супутника Сатурна. В результаті застосування нових алгоритмів фотографії стали більш корисні для науковців. Так, планетологи зможуть використовувати їх для складання точних тривимірних карт Титану і спостереження руху метанових річок.

Одне з досягнень вчених NASA, досліджують фотографії з Cassini, - виявлення рідкої води в глибині Титану. Також раніше NASA опублікувало небувало чіткі фото кілець Сатурна.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...