Міліція відкликала вимогу про блокування EX.UA

2 лютого 2012 в 11:49
Слідство розібралося, що факт розміщення на порталі неліцензійних продуктів не може стати причиною для блокування домену, тому вимогу було відкликано. Тепер домен знову може бути включено.
ex_ua_stop.jpg
колаж ZN.UA

Слідство відкликало вимогу про блокування домену EX.UA, згідно з якою позавчора реєстратор Imena.ua припинив обслуговування домену, у результаті файлообмінний ресурс став недоступним. Про це заявив Артем Афян, який представляє інтереси EX.UA.

Він також сказав, що справу було порушено за фактом розміщення на порталі п'ятьма невстановленими особами контрафактної продукції компанії Adobe. Суму збитку позивач оцінив у 180 тис. грн.

«Слідство розібралося, що факт розміщення на порталі неліцензійних продуктів не може стати причиною для блокування домену, тому вимогу було відкликано. Тепер домен знову може бути включено, проте сервери порталу все ще у міліції. Їхнє вилучення ніяк не сприяє встановленню особистостей п'яти осіб, які розмістили контрафактний контент. Більше того, після блокування домену встановити особи порушників стало неможливо», - заявив Артем Афян.


Представник EX.UA Юріс Пісковий сказав, що робота з відновлення ресурсу ведеться, але більш докладних коментарів поки не дав.

Нагадаємо, що 31 січня МВС відключило популярний файлообмінник EX.UA Закриття ресурсу викликало бурю обурення українців, які у відповідь почали атаки на сайти влади.

Читайте також:

Сайти влади досі не працюють

Канал «1+1» спростував причетність до закриття EX.UA

Дарка Чепак просить не мститися президенту за EX.UA

Закриття сайту EX.UA ініціювали Кабмін і телеканал «1+1»

На користувачів EX.ua можуть завести кримінальні справи

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...