Microsoft запустила «пошукову» соціальну мережу

22 травня 2012 в 06:40
Соціальна мережа So.Cl, розроблена в Microsoft відкрилась для всіх користувачів. Сервіс позиціонується як корисний інструмент для студентів, з допомогою якого вони можуть знаходити і «ділитися» один з одним цікавими веб-сторінками.

Корпорація Microsoft відкрила всім охочим реєстрацію у соціальній мережі So.cl. Соцмережа була відкрита без офіційного анонсування.

Зареєструватися на сайті можна за допомогою акаунтів у Windows Live або Facebook. При цьому, корпорація не позиціонує свою соцмережу як конкурента Facebook.

Головною особливістю So.cl є «відкритий пошук»: користувач може шукати зображення та посилання в Мережі і показувати цікаві результати пошуку своїм «френдам». Соцмережа підкреслює, що не буде розповідати про всі пошукові запити і дозволить користувачу самому вирішити, якими результатами ділитися.

Ще однією функцією, про яку розказано у вступному відеоролику So.cl, є «відео-вечірка»: користувачі можуть додавати у чергу програвання відеоролики і спільно їх переглядати. Сама соцмережа позиціонується як експериментальний дослідний проект, спрямований, в першу чергу, на використання студентами.

Читайте також:

Microsoft зробила платним оновлення до Windows 8


Один із засновників Microsoft пожертвував 300 млн дол на дослідження мозку

Співзасновник Microsoft фінансує проект ракетоносія з повітряним стартом

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...