Топ Новини

Microsoft вперше випустила програму для iPad

14 грудня 2011 в 15:13
Корпорація Microsoft випустила нову версію універсального текстового редактора OneNote, оптимізовану у тому числі і для iPad, йдеться в офіційному блозі. OneNote, випущена раніше для смартфона iPhone і медіаплеєра iPod touch, стала першою програмою софтверного гіганта для планшета від Apple.
ipad_planshet_computer_computer_internet_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

OneNote 1.3 дозволяє одночасно вести кілька записних книжок, швидко створювати нотатки і списки справ. Головна відмінність від версії для ПК, де можна "зв'язувати" відеоролики і аудіофайли — неможливість вставляти інші об'єкти, окрім фотографій. Нотатки синхронізуються через онлайн-сховище SkyDrive (для цього потрібен акаунт Windows Live, який можна отримати безкоштовно при першому запуску програми).

Базова ліцензія на OneNote поширюється безкоштовно і дозволяє створити загалом до 500 нотаток. Після перевищення ліміту можна буде як і раніше переглядати, синхронізувати і видаляти записи, однак можливість їхнього редагування й створення нових буде відключено. Платна версія без обмежень обійдеться у 4 долари 99 центів для iPhone і 14 доларів 99 центів для iPad.

Завантажити програму можна в App Store (посилання на iTunes). Програма доступна 20 мовами, у тому числі і російською. OneNote підходить для двох поколінь iPad, необхідна версія iOS — не нижче 4.3.

Цілком імовірно, що OneNote для iPad — це пробна куля Microsoft перед випуском офісного пакету Office для платформи iOS. Про те, що найбільший розробник ПЗ планує випустити планшетну версію Office у 2012 році, стало відомо минулого місяця. Пакет бізнес-програм може принести Microsoft чималий прибуток, оскільки він є одним з найбільш популярних її продуктів після Windows.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...