Топ Новини

Microsoft створить свою соціальну мережу

18 липня 2011 в 07:18
Корпорація Microsoft розробляє проект соціального сервісу, який буде називатися Tulalip.

В інтернеті з'явилася заставка сайту, що належить компанії, яка має всі ознаки головної сторінки соцмережі.

Зараз на сайті Socl.com, де ще зовсім нещодавно висіла «заглушка» Tulalip, знаходиться порожня сторінка з попередженням: «Спасибі, що зайшли».

Імовірно, мова йде про гібрид пошукача та соціальної мережі. Це підтверджується наявністю пошукового поля у верхній частині сторінки.

Також на сторінці розташовувалися кнопки для інтеграції Tulalip з соціальними мережами Facebook і Twitter. Уточнюється, що при інтеграції з Twitter проект Microsoft зміг би розміщувати записи та оновлювати статус від імені користувача. Детальна інформація про особливості інтеграції з Facebook не наводиться.

Цей проект дійсно розробляється фахівцями Microsoft, інформація про нього була опублікована помилково. Інші подробиці, в тому числі назва сервісу і дата його запуску не повідомляються.

Для відкриття власної соціальної мережі у Microsoft є потужний стимул: корпорація володіє доменом Social.com вартістю 2,6 мільйона доларів.

Домен socl.com було придбано Microsoft у липні 2011 року. Незадовго до цього компанія купила і співзвучний домен social.com. Вважається, що social.com обійшовся компанії у 2,6 мільйона доларів. Зазначимо, що Tulalip - швидше за все робоча назва проекту. Цим ім'ям позначається плем'я північноамериканських індіанців, яке проживає у штаті Вашингтон. У цьому штаті знаходиться і штаб-квартира Microsoft.

За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...