Microsoft розробляє окуляри доповненої реальності

22 листопада 2012 в 20:09
Окуляри можуть працювати з камерою, мікрофонои і динаміком. Підказки, які видає пристрій, можуть бути як текстовими, так і голосовими.
google-android-glasses-3(1).jpg
infuture.ru

Компанія Microsoft подала в Патентне відомство США (USPTO) заявку, в якій описуються окуляри доповненої реальності - пристрій, здатний "накладати" віртуальні об'єкти на зображення навколишнього світу. Про це повідомляє Unwired View.

На відміну від окулярів Project Glass, які розробляє компанія Google, пристрій Microsoft не призначений для постійного носіння. Мається на увазі, що користувач надягає окуляри в ситуаціях, для орієнтування в яких можуть знадобитися додаткові роз'яснення.

Такими ситуаціями, на думку Microsoft, можуть бути публічні заходи - наприклад, концерти чи спортивні змагання. В останньому випадку окуляри можуть показувати статистику команд і окремих гравців, рахунок, імена гравців і так далі.

Окуляри можуть включати в себе камеру, мікрофон і динаміки. Підказки, які видає пристрій, можуть бути як текстовими, так і голосовими.

Патентне відомство США опублікувало заявку 22 листопада. Компанія Microsoft направила документ у відомство в травні 2011 року.

Розробку окулярів доповненої реальності ведуть кілька компаній. Окуляри Google, що використовують операційну систему Android, надійдуть у продаж в 2013 році; над пристроєм зі схожими можливостями працює також Olympus. Компанія Oakley випустила гірськолижну маску з мініатюрним екраном, який показує спортсменові його швидкість та інші відомості.

 Читайте також:

Microsoft представила Windows Phone 8

У системі захисту Windows 8 знайшли небезпечну уразливість

Windows 7 перевершила за популярністю Windows XP

Через кілька годин після офіційної презентації Windows 8, її піратська копія з'явилася в мережі

 

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...