Microsoft почне продажі Windows 8 у кінці жовтня

19 липня 2012 в 10:43
Windows 8 - це шанс для Microsoft конкурувати з операційними системами інших світових гігантів - Google і Apple, на яких працює значна частина планшетних комп'ютерів.
windows8.jpg
word-it.ru

Нова версія операційної системи Microsoft - Windows 8 стане доступною 26 жовтня. Про це повідомляється у корпоративному блозі компанії. Ця комп'ютерна платформа, як заявлялося раніше, буде відрізнятися від попередніх адаптацією під пристрої із сенсорними екранами, зокрема, планшети.

На 26 жовтня запланований старт продажів нової «операційки», окрім того користувачі попередніх версій Windows - XP, Vista і Windows 7 - зможуть оновити систему до «вісімки» зі знижкою до січня 2013 року.

Тестову версію Windows 8 компанія Microsoft представила у вересні минулого року. У корпорації заявляли, що система була вдосконалена в плані продуктивності, безпеки, конфіденційності та надійності.

Попередню версію популярної операційної системи - Windows 7 - Microsoft випустила в 2009 році після трирічної перерви, яка послідувала за невдачею з Windows Vista, що була вкрай складна і незручна у використанні, працювала повільно, рівень її продажів був низький. Користувачі довгий час віддавали перевагу більш ранній версії - Windows XP. «Сімка», втім, виявилася успішнішою за Vista. За даними статистичного сервісу StatCounter, частка Windows 7 у червні вперше з моменту виходу перевищила 50%, друге місце займає Windows XP, встановлена приблизно на 30% комп'ютерів.

Як відзначає видання Total Telecom, нова «операційка» - це шанс для Microsoft конкурувати з операційними системами інших світових гігантів - Google і Apple, на яких працює велика частина планшетних комп'ютерів. Нещодавно компанія представила власний планшет Surface, а також розповіла про нову версію пакету офісних програм, який також базуватиметься на Windows 8.

Читайте також:

Microsoft представила новий Office для планшетних комп’ютерів

Microsoft може випустити власний смартфон

Microsoft представив мобільну платформу Windows Phone 8


Microsoft представила новий планшетник Surface

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...